پنج استایل از آریانا گرنده

آریانا گرانده، خواننده و بازیگر آمریکایی، که با بازی در نقش‌ Cat Valentine در سریال victorious  نیکلودین معروف شد. 

آریاناگرانده معمولا بعد از هر آلبوم و تک آهنگی که منتشر میکنه، باتوجه به اون آلبوم و موضوع آهنگ ها، لباس هایی با طراحی متفاوت می‌پوشه. 

ما از زمان آلبوم yours truly شاهد استایل‌های زیادی از این هنرمند بودیم و با گذشت زمان این استایل ها بهتر و بهتر میشن. 

اینجا میخواهیم، با هم به بهترین ظواهر آریانا گرانده در این بازه را بررسی کنیم. 

ظاهر اول: 

پیراهن توری خاکستری گرمیز – ۲۰۲۰ 

این پیراهن جذاب که گفته میشه دارای عرض 20 فوت هست، توسط آریانا گرانده در گرمی ۲۰۲۰ پوشیده شد. اریانا گرانده این پیراهن رو با دستکش های بلند و براق ابریشمی طوسی و کفش های لوبتان ترکیب کرده بود. 

مجله های مختلف این پیراهن رو به ابرهای بارونی تشبیه کردن که اطراف آریانا شناور بودن. 

 آرایشش شامل خط چشم گربه ای همیشگی و موهای دم اسبی بود. ترکیبی که تبدیل به امضای شخصی‌ اون شده. 

Giambattista Valli این لباس رو صرفا برای این مراسم طراحی کرده، کاری که معمولا نمیکنه 

Law Roach، استایلیست آریانا، به گفته خودش وقتی آریانا رو در این پیراهن دید، شروع کرد به گریه کردن. 

سال 2017 آریانا گرانده لباس تقریبا مشابهی به رنگ قرمز در موزیک ویدیو آهنگ Beauty and the beast یا دیو و دلبر ظاهر شد. 

در Time 100 Gala سال 2016 هم با پیراهن توری جذابی که کمی مشابه دو پیراهن قبلی بودند ظاهر شده بود. 

به نظر میرسه که آریانا میدونه این نوع پیراهن های توری، ظاهرش رو چندین برابر زیبا تر میکنند. 

ظاهر دوم: 

پیراهن های مربوط به موزیک ویدیو no tears left to cry   

بی شک یکی از بهترین طراحی های لباس مخصوص آریانا گرانده مربوط به این بازه زمانی میشه. 

اولین بار در این موزیک ویدیو، آریانا گرانده، پیراهن کوتاه سفید خالداری از برند تجملاتی رازاریو به قیمت 2,295 دلار و گوشواره های الماس harry kotlar (هری کاتلار) به قیمت 13,675 دلار و بوت های بالای زانوی 505.30 دلاری Le Silla ظاهر شد. 

بعد از این موزیک ویدیو، آریانا گرانده در برنامه The Tonight Show با میزبانی Jimmy Fallon آهنگ No tears left to cry رو اجرا کرد درحالی که تاپ صورتی رنگ با طرح های نقطه چین به قیمت 1220 دلار و شلوارک به قیمت 535 دلار که هردو از برند Cecilie Bahnsen بودند و بوت های Le Silla پوشیده بود که با گوشواره های الماس برند هری کاتلار به قیمت 71600 دلار همراه شده بودند. 

بعدا آریاناگرانده در اجرای BBMA، پیراهن کوتاه مشابه به دو پیراهن قبلی رو پوشید که به رنگ مشکی بود و طراحی Christian Siriano بود. این پیراهن با یک پاپیون توری خیلی بزرگ روی سر آرایانا که طراحی Vera Wang و بوت های مشکی Casadei ترکیب شده بود. 

 آریانا همچنین با یک جفت گوشواره و یک شوکر الماس از برند پاریسی Djula به قیمت 169000 دلار، در این مراسم، درخشید. 

هرچند، وقتی آریانا به آخر آهنگ رسید، همه متوجه شدند که شوکر آریانا روی گردنش نبود. 

برند Djula اعلام کرد که قفل این شوکر دچار مشکل شده بود و باعث شد که از گردن آریانا بیوفته. این شوکر بعدا روی صحنه پیدا شد. 

ظاهر سوم: 

لباس های مربوط به بازه 7Rings 

آریانا گرانده در یکی از جذاب ترین صحنه های این موزیک ویدیو، پیراهن کاستوم Mindy L’Amour و سندل های پلتفورم با جوراب های بلند صورتی پوشیده بود. 

جواهرات استفاده شده در این صحنه، سنجاق سر ، شوکر و گوشواره های کریستالی بود. 

زیبایی اکستنشن های صورتی موهاش مارو یاد یک خط از متن اهنگش انداخت: 

You like my hair? Gee, thanks. Just bought it. 

 ظاهر چهارم: 

ظاهر های مربوط به بازه آلبوم و تور Dangerous woman 

آریانا از سال 2015 کار کردن روی آلبوم Dangerous woman رو شروع کرد و اکتبر همین سال، آهنگ تکی Focus رو منتشر کرد، که شامل استایل هایی میشد که تفاوت زیادی با استایل های بازه زمانی My Everything و Yours Truly داشت. 

مارچ سال 2016، آریانا گرانده آهنگ تکی Dangerous Woman رو منتشر کرد که درواقع آهنگ اصلی آلبومش به همین اسم بود. 

آریانا با ماسک لاتکس خرگوشی روی کاور این آهنگ ظاهر شد که بعدا در اجراهای اکاپلاش Overall لاتکس دکلته پوشید و با دستکش ها و دامن لاتکس ترکیبش کرد. 

البته لباس هایی که آریانا در تورش پوشید متفاوت تر و صددرصد راحت تر از ترکیب لاتکسی بود که برای کاور آلبومش پوشیده بود. 

یکی از طراح لباس های این تور، Bryan Hearns بود که دو تا از مهم ترین پیراهن های آریانا در این بازه زمانی رو تولید کرد. اون درباره اولین لباسی که به عنوان لباس Opening توسط آریانا پوشیده شده بود گفت که این لباس ترکیبی از یک بادی سوت آستین بلند مشکی و یک دامن کوتاه قطع شده در قسمت جلو بود که شب قبل از شروع تور، ترکیب و درست شد. 

این استایل الهام گرفته شده از Audry Hepburn بود. 

استایل مهم دیگه شامل یک نیم تنه و دامن و بوت های بالای زانو خاکستری میشد که مخصوص اجرای آهنگ Side To Side طراحی شد. 

آریانا و استایلیستش باور داشتند که استایل های اریانا در این تور باید به شکلی باشه که طرفدار حس راحتی داشته باشن و بتونن این ترکیب هارو خودشون هم بسازن. 

ظاهر پنجم: 

ظاهر های مربوط به آهنگ و آلبوم Positions 

آریانا گرانده در موزیک ویدیو آهنگ positions، درکنار عوض کردن جایگاه یا نقشش، لباس های زیادی هم عوض میکنه. این لباسها که همشون حس و حال دهه 50-60 میلادی رو داشت، سبک های مختلفی از استایل رترو بودند که باهم بهشون نگاه میکنیم. 

در یک صحنه میبینیم که آریانا تاپ مشکی و سفید برند بالمان به قیمت 950 دلار و کلاه و دستکش های هماهنگ با اون رو پوشیده. 

در قسمت دیگه ای آریانا رو در تاپ دکلته مشکی گباردین از برند موگلر(Mugler) به قسمت 1850 دلار و دامن مدادی هماهنگ و کفش های پاشنه بلند گوچی به قیمت 980 دلار میبینیم. 

جایی که آریانا نقشش رو از “رئیس جمهور” بودن تغییر میده، اونو در تاپ توری برند داین لی(Dion Lee) به قیمت 790 دلار و گوشواره های مروارید و الماس برند نیکول رز (Nicole Rose) به قیمت 1595 دلار میبینیم. 

همچنین ما آریانا رو در یک تاپ نامتقارن مشکی از برند کوشنی(Cushnie) به قیمت 447 دلار و دستکش های هماهنگ میبینیم. آریانا در قسمتی با گذاشتن پاهاش رو میز، میذاره که کفش های باسطح کریستالی برند لنوین(Lanvin) حسابی خودنمایی بکنن. 

در صحنه دیگری، آریانا با پوشیدن کت تقریبا سفید برند لنوین و دامن سفید هماهنگ و اکسسوری موی ساتن، حس و حال جکی کندی(Jackie Kennedy) رو در ویدیو زنده میکنه. 

مشابه اولین صحنه ای که در ویدیو آریانا ظاهر میشه، اون دوباره با کلاه برت سفید، اما این بار همراه شنل مشکی و سفید، وارد نقش رئیس جمهوریش میشه. 

اینجا خبری از مدل موهای دم اسبی همشگیش نیست، بلکه آریانا با مدل موی کوتاهی که حال و هوای دهه 60 میلادی داره، به ترکیب لباسهایی که پوشیده جون تازه ای میده. 

آریانا با ظاهرهای فوق العاده دیگه ای در ویدیو ظاهر میشه. مثل صحنه ای که در حال راه بردن سگش در حیاط کاخ سفید، یک کت پینکو و یک کلاه پیل باکس که قبلا روی سر جکی کندی زیاد دیدیم، پوشیده.  

یا وقتی که اونو در پیراهن سفید کلاسیک از برند گوچی به قیمت 2700 دلار و گردنبند مروارید گوچی به قیمت 2950 دلار، در حال صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی میبینیم. 

به نظر میرسه آریانا گرانده و استایلیست هاش، با هرآلبوم و آهنگ جدید، حرف های جدیدی برای گفتن دارن. 

و ما فقط میتونیم منتظر باشیم، تا ببینم آریانا برای اجراهای زنده مربوط به جدیدترین آلبومش، پوزیشنز، چه ترکیب های لباسی توی ذهنش برامون داره. 

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه