پنج حلقه نامزدی جیلو

مقدمه: 

جنیفرلوپز نیازی به معرفی ندارد و تقریبا میتوان گفت تمامی افراد در سرتاسر دنیا، نام بسیار آشنای <جیلو> بارها به گوششان خورده است و او را می شناسند. مسیر زندگی حرفه ای جیلو از خوانندگی و رقصندگی اغاز شد و با بازیگری و تاسیس برند خودش ادامه پیدا کرد. اما در کنار معروفیت در زمینه کاری، توانست یک محبوبیت خاصی در سبک زندگی خصوصیش به دنیا نشان دهد. و ما امروز میخواهیم یک نگاه ریزبینانه تر به زندگی خصوصی او و حلقه های نامزدی او داشته باشیم. اگر اخیرا تصویر حلقه ای با برش های الماس که تخمین زده میشود حدود ۱۰ تا ۱۵ قیراط است و ارزش آن تا حدود ۵ میلیون دلار است و توسط نامزد فعلی جیلو، الکس رودریگز به او داده شده است را دیده اید، مطمئن باشید که این تنها حلقه حیرت انگیزی نیست که این الهه ی زیبایی و جذابیت دریافت کرده است. جیلو تا به امروز ۵ حلقه نامزدی گرفته است که ۳ بار منجر به ازدواج شده است و در حال آماده شدن برای ازدواج چهارم خود با ستاره مشهور بیس بال است، ما امروز میخواهیم آن ها را باهم مقایسه و بررسی کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.  

۱. حلقه نامزدی با Ojani Noa 

در ۲۲ فوریه سال ۱۹۹۷ زمانی که جیلو در ۲۷ سالگی برای اولین ازدواجش میخواست وارد کلیسا بشه ، یک حلقه با یک الماس گلابی شکل روی یک نوار طلایی رنگ به ارزش ۱۰۰،۰۰۰ دلار از یک رستوران دار به نام اوجانی نوا دریافت کرد. درسته که زندگی زناشویی آن ها تنها یک سال طول کشید و پس از یک سال از هم جدا شدند و در نهایت حاشیه های این جدایی به دادگاه ها رسید اما اون حلقه آنقدر بحث برانگیز بود که هنوز که هنوزه جز خاص ترین حلقه های نامزدی به شمار میاد.  

۲.حلقه نامزدی با Cris Judd 

جیلو حلقه حیرت انگیز دوم خود را در سال ۲۰۰۱ برای ازدواج دومش از کریس جاد، طراح رقص پشتیبان سابقش دریافت کرد. کریس جاد زمانی که کوآگرافر موزیک ویدیو love don’t cost a thing جیلو بود با او آشنا شد. جیلو در سال ۲۰۰۱ با یک حلقه برش زمرد که ارزش آن ۶ رقمی تخمین زده شده است و شبیه نمونه کوچکتر از حلقه ای است که الکس رودریگز به او داده است به همراه یک لباس توری سفید ولنتینو برای بار دوم بله گفت اما ازدواج دوم او هم دوام چندانی نداشت و در سال ۲۰۰۳ در حالیکه با یک فرد جذاب نام آشنای دیگر نامزد شده بود، جدایی اش از جاد نهایی شد.  

۳. حلقه نامزدی با Ben Affleck 

در سال ۲۰۰۲ یک پدیده به نام بنیفر در دنیای سینما متولد شد که حاصل آشنایی و رابطه ۲ ستاره محبوب و دوست داشتنی بود. جیلو و بن افلک در سر صحنه فیلم برداری Gigli باهم آشنا شده بودند. این عاشقانه پر سر و صدا الماس های رنگی را در دنیای تبلیغات جواهرآلات مد کرد، زمانیکه که در نوامبر ۲۰۰۲ بن افلک یک حلقه جذاب با یک الماس صورتی رنگ ۶.۱۰ قیراطی Harry Winston را که ارزش آن در منابع مختلف بین ۱.۲ تا ۲.۵ میلیون دلار اعلام شده است، به جیلو هدیه داد. جالب است بدانید در آن زمان استفاده از الماس های صورتی رنگ به شدت ترند شد و ارزش مالی این الماس های رنگی به طرز چشمگیری افزایش یافت. اگرچه که با متولد شدن بنیفر همه منتظر بچه های زیبا و دوست داشتنی این ۲ نفر بودند اما این دو درست ۴ روز قبل از مراسم ازدواج برنامه ریزی شده خود در سپتامبر ۲۰۰۳ مسیرشان را از یکدیگر جدا کردند. بن افلک در آن زمان توجه بیش از حد رسانه ها و نداشتن فضای خصوصی کافی بین خودشان را مسئول بر هم خورد ازدواجشان دانست.  

۴. حلقه نامزدی با Marc Anthony 

در سال ۲۰۰۴ جیلو پس از جدایی از بن افلک به یک رابطه ی دیرینه و قدیمی خود با ستاره جذاب سالسای لاتین، مارک آنتونی، بازگشت که این بار با یک حلقه الماس آبی رنگ و حتی بزرگتر از قبلی ها به ازدواج سوم او منجر شد. مارک با یک حلقه ۸.۵ قیراطی باز هم از Harry Winston به ارزش ۴ میلیون دلار از او خواستگاری کرد که خب شاید امروزه مبلغ مورد توجهی نباشد اما در آن سال منجر به ازدواج وتقریبا یک دهه زندگی مشترک شد. آن ها در سال ۲۰۰۴ ازدواج کردند و در ۲۲ فوریه ۲۰۰۸ صاحب دو قلوهای شیرین خود ام و مکس شدند. آن ها در سال ۲۰۱۱ جداییشان را اعلام کردند و در جون ۲۰۱۴ به طور رسمی زندگی مشترک آن ها پایان یافت و جنیفر به نام خانوادگی خود لوپز بازگشت. این دو همچنان با یکدیگر روابط بسیار دوستانه ای دارند و با هم دیدار های متعددی به عنوان یک خانواده در جهت ایفای نقش یک پدر و مادر مهربان وحامی برای دوقلوها دارند. جیلو با اینکه در حال حاضر در رابطه ی دیگری هست اما در سال گذشته در یک پست اینساگرامی روز پدر را به مارک آنتونی به عنوان یک پدر دلسوز و حمایتگر تبریک گفت و از او برای همه ی زحمات و تلاش هایش تقدیر کرد. 

۵. حلقه نامزدی با Alex Rodriguez 

جیلو و الکس رودریگز در سال ۲۰۰۵ برای اولین بار با یکدیگر ملاقات کرده بودند و به گفته خودشان بعد از ۱۲ سال در سال ۲۰۱۷ زمانی که رودریگز در حال قدم زدن در بورلی هیلرز بوده است به طور اتفاقی جیلو را میبیند و روی شانه اش میزند ، با هم دیداری تازه میکنند و الکس از او در خواست میکند تا با هم شام بخورند و در همان شب به صورت خیلی عادی و اتفاقی متوجه میشود که جیلو مجرد است بنابراین از فوریه ۲۰۱۷ وارد یک رابطه ی عاطفی جدی میشوند. در حالی که از همان سال به همراه فرزندانشان ۲ دختر از رابطه قبلی الکس و ۲ قلو های جیلو، با یکدیگر زندگی میکنند، در ۹ مارچ ۲۰۱۹ الکس با به اشتراک گذاشتن یک پست اینستاگرامی از دستان جیلو که حلقه ای در انگشتان او خودنمایی میکرد و کپشن she said yes نامزدیشان را به طور رسمی اعلام کرد. بعد از آن تصاویر بیشتری از این زوج دوست داشتنی در حال خواستگاری رودریگرز از جیلو روی ماسه های ساحل کنار آبی بیکران دریا منتشر شد. در مورد ارزش گذاری برای این حلقه افراد متخصص زیادی اظهار نظر کرده اند و یک مقاله مفصل در هارپر بازار چاپ شده است که لینک آن را در قسمت دسکریبشن کانال یوتیوب قرار داده‌ایم تا بتوانید به منابع اصلی دسترسی داشته باشید، اما به طور خلاصه گفته شده است که الماس این حلقه میتواند ۱۱،۱۵ و حتی ۲۰ قیراط باشد که ارزش آن را به ۵ میلیون دلار میرساند.  این زوج قرار بود در ماه جون در ایتالیا مراسم ازدواج خود را برگزار کنند که به دلیل همه گیر شدن ویروس کوید۱۹ و بیماری کرونا، با توجه به اینکه ایتالیا جز پر خطرترین کشورهای درگیر است، مراسم ازدواج خود را به تعویق انداختند و در مصاحبه های متعددی جیلو اظهار کرد که این مورد هم مثل تمامی موارد در کل دنیا تا پایدار شدن وضعیت سلامت متوقف شد. به نظر میرسد که این زوج دوست داشتنی روزگار خوبی را در کنار یکدیگر میگذرانند و با هم خوشحال هستند، ما هم امیدواریم به زودی شاهد دنیای بدون کووید وعروسی پر زرق و برق این ۲ ستاره باشیم.  

منابع:

https://www.townandcountrymag.com/style/jewelry-and-watches/g26824784/jennifer-lopez-engagement-rings-pics/

https://www.purewow.com/news/jlo-engagement-ring

https://www.foxnews.com/entertainment/a-look-at-jennifer-lopezs-stunning-engagement-rings-through-the-years

https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/a26814300/jennifer-lopez-engagement-ring/

https://www.eonline.com/news/1022289/let-s-compare-jennifer-lopez-s-5-engagement-rings

https://www.vogue.co.uk/fashion/gallery/jennifer-lopez-engagement-rings?image=5f71ea019590f66bc1d717e3

https://www.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2020/12/22/jennifer-lopez-questions-marrying-alex-rodriguez-after-postponement/4015641001/

مهشاد / Mahshad

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه