پیشنهاد آرایش مناسب برای عروس

روز عروسی یکی از خاطره انگیز ترین تاریخ های زندگی هر زوج است. این یک دغدغه طبیعی ست که بخواهید در چنین روزی که تمام چشم ها روی شما متمرکز است زیبا و آراسته بنظر برسید، اما نباید اجازه دهید تا اضطراب و وسواس بیش از حد باعث انتخاب های نادرستی در لباس و آرایش شما بشود. آرایش مناسب برای عروس آرایشی ست که باعث بهتر به نظر رسیدن در عکس ها شود و اعتماد بنفس فرد را افزایش دهد. اما در عین حال این ا=آرایش نباید به گونه ای باشد که شما را از آن چه که هستید دور کند و احساس ناخوشایندی درتان ایجاد کند. همچنین باید به گونه ای باید که تا سالهای سال با دیدن عکس های این روز به خوبی چهره آن دوران خود را تشخیص دهید. امروز تصمیم گرفتیم تا پنج آرایش پیشنهادی برای روز عروسی را به شما معرفی کنیم.

زیبایی طبیعی

این نوع از آرایش برای افرادی مناسب است که در زندگی روزمره خود نیز اهل آرایش نیستند و نمیخواهند در روز عروسی شان متفاوت از شخصیت خودشان به نظر برسند. شاید به نظرتان این آرایش یکی از ساده ترین ها باشد اما باید بدانید که مهم ترین قسمت آن یکنواخت کردن سطح و رنگ پوست است که نیازمند مهارت زیادی است. در این نوع آرایش معمولا پوست را به خوبی صاف و درخشان کرده و ابروها را با تقارن و ملایم پر رنگ تر میکنند. مژه ها را پر و در عین حال طبیعی آرایش کرده و از رژ لب های نود استفاده میکنند. این آرایش برای همه افراد زیبا و مناسب است و بارها در عروسی های سلطنتی و سلبریتی ها مشاهده شده.

آرایش متالیک

آرایش متالیک برای افرادی که در زندگی روزمره اهل آرایش ، بخصوص آرایش های خاص و جسورانه هستند مناسب است. این آرایش در عکس های درخشش و جلوه زیبایی خواهد داشت و نشان دهنده روحیه جسور و شور زندگی ست. در این آرایش باید پوست را به خوبی آبرسانی کنند تا درخشش کافی را داشته باشد، از سایه های براق و رژ لب های پر رنگ استفاده میکنند و هایلایتر و کانتور را به میزان لازم و کافی انجام میدهند. این آرایش ممکن است برای همه مناسب نباشد بنابراین بهتر است چند هفته قبل یک بار آن را روی صورت خود امتحان کنید.

آرایش وینتیج

برای افرادی که عاشق آرایش کردن هستن، داشتن خط چشم‌های دنباله دار و رژ لب قرمز یکی از گزینه هایی ست که حتما برای روز عروسی به آن فکر میکنند. برای داشتن این آرایش که همیشه هم روی مد است، باید دقت کنید که با کمی زیاده روی از حالت زیبا و ساده برای روز عروسی خارج شده و احتمالا باعث پشیمانی خواهد شد. از خط چشم دنباله دار، مژه های نسبتا پرپشت و کشیده، ابروهای لیفت شده و کانتو مناسب استفاده کرده و رژ لب های تیره و بخصوص قرمز را هم فراموش نمیکنند.

آرایش اسموکی

چشم ها معمولا قسمتی از صورت هستند که افراد دوست دارند تا در روز عروسی شان بیشتر بدرخشد و به نظر بیاید و چه چیزی بهتر از یک آرایش اسموکی برای پررنگ تر کردن چشم ها در صورت. دقت کنید که این آرایش را باید با مهارت زیادی انجام دهید تا از حالت طبیعی و نرمال خارج نشود. استفاده از طیف رنگ های طوسی یا قهوه ای انتخاب مناسبی خواهد بود. مژه های پرپشت و کشیده و رژ لب کم رنگ و نود نیز کامل کننده این آرایش هستند.

آرایش گل سرخ انگلیسی

آرایش گل سرخ انگلیسی یا همان English Rose یکی از محبوب ترین آرایش ها برای تمام دوره هاست. این آرایش به ملایمت و لطافت خود شهرت دارد و در آن عموما از طیف رنگ های صورتی استفاده میشود. این آرایش برخلاف آرایش اسموکی تمرکز خود را معطوف به لب و گونه ها کرده و در قسمت چشم بسیار ملایم است. برای این آرایش از کرم پودر های سبک با پوشش نسبتا بالا، رژ لب و رژگونه صورتی استفاده میشود.

منابع

https://www.bridemagazine.co.uk/articles/top-5-bridal-beauty-looks

آلا / Ala

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع خط چشم گرافیکی

خط چشم گرافیکی

خط چشم‌های گرافیکی می‌توانند به طور کلی چهره افراد را تغییر دهند. اگر دوست دارید در مکانی متفاوت و خلاق دیده شوید بد نیست این مدل از خط چشم‌ها را امتحان کنید.

<<< ادامه
جلوگیری از پیری پوست دست

چه طور از پیری پوست دستانمان جلوگیری کنیم؟

پوست دست نسبت به خیلی موارد حساس است. اگر دوست دارید پوست دستتان همیشه جوان و شاداب باشد بهتر است به فکر مراقبت از آن باشید.

<<< ادامه

روز جهانی ایدز

18 می روز جهانی واکسن ایدز است. این روز برای آگاهی‌رسانی درباره این بیماری، ویروس HIV و کمک برای ساخت واکسن و ریشه‌کن کردن بیماری ایدز است. بیماری که در ایران هم تعداد زیادی از افراد را درگیر کرده است.

<<< ادامه