استایل های جذاب و متفاوت مرلین مونرو

مهشاد / Mahshad

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

۱۶ thoughts on “استایل های جذاب و متفاوت مرلین مونرو

 1. سلام.
  مرلین مونرو یه فرشته بود و خداوند او زیبا آفریده بود. قلبی پاک و مهربون داشت ولی همیشه اینجور آدمارو هیچ کس قدرشونو نمیدونه مرلین مونرو کشته شد خودکشی نکرد اونقدر خوب بود که بدیها این دنیا براش غیرقابل تحمل بود.

 2. چرا همه چی رو با دید مذهبی بررسی می کنید یکم هنری یکم حرفه ای به قضیه نگاه کنید اون تو ایران بازی نکرده که جبهه می گیرد تو زمان خودش با فرهنگ خودش در شغل خودش ظاهر شده. آدم ها رو با معیارهای خودمون نباید تفسیر کنیم اونها رو تو زمان و شرایط خودشون ببینید درک کنید اما قضاوت نه

  1. درسته که توکشور مانیست اما همه ادما توفطرت وهدف خلقت یکی هستن بایک هدف خلق شدن واگه در مسیری که مطابق فطرتشون نباشه قراربگیرن بلاشک دچار تباهی میشن که البته این تباهی برای
   هرکس به یه شکله

   1. پس ت خدت تباهی
    چن اومدی چشماتو ب چیزی ک ب قول خدت نباید نگاه میکردی و ناپاکه تا آخرش نگا کردی و نظرم دادی😂

 3. آفرین بهش ، اون نمونه ی یک زن قوی و سیاست مدار بود که مرد ها رو روی انگشتش میچرخوند ،
  نه بابا دیدگاهم تکراری نیست

 4. آفرین بهش ، اون نمونه ی یک زن قوی و سیاست مدار بود که مرد ها رو روی انگشتش میچرخوند ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه