سایه چشم در آرایش روزانه

در آرایش روزانه داشتن یک سایه چشم لایت می‌تواند نقش مهمی در یک ظاهر آراسته و طبیعی ایفا کند.

رنگ‌های خنثی و گرم برای انواع رنگ پوست بسیار مناسب است. اما لازم است در انتخاب رنگ دقت کنید که از سایه‌های خیلی براق یا خیلی مات استفاده نکنید.

برای داشتن یک سایه چشم طبیعی لازم از سه طیف رنگ خنثی ملایم مانند استخوانی یا عاجی، یک رنگ متوسط مانند بلوطی و یک رنگ تیره مانند قهوه‌ای سوخته استفاده کنید.

از روشن‌ترین رنگ برای یکدست کردن پوست پشت پلک باید استفاده شود. سایه متوسط زیر چین پلک عمق ایجاد می‌کند و در بخش انتهایی چشم با استفاده از سایه تیره مقدار بیشتری گیرایی به چشمانتان اضافه می‌شود.

هنگام سایه زدن پودر اضافه را بتکانید تا از ریزش سایه جلوگیری کنید. همچنین اگر چین و چروک اطراف چشم دارید قبل از سایه زدن از پرایمرها استفاده کنید. سایه‌های بسیار مات یا براق نیز چروک‌هارا برجسته می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع خط چشم گرافیکی

خط چشم گرافیکی

خط چشم‌های گرافیکی می‌توانند به طور کلی چهره افراد را تغییر دهند. اگر دوست دارید در مکانی متفاوت و خلاق دیده شوید بد نیست این مدل از خط چشم‌ها را امتحان کنید.

<<< ادامه
جلوگیری از پیری پوست دست

چه طور از پیری پوست دستانمان جلوگیری کنیم؟

پوست دست نسبت به خیلی موارد حساس است. اگر دوست دارید پوست دستتان همیشه جوان و شاداب باشد بهتر است به فکر مراقبت از آن باشید.

<<< ادامه

روز جهانی ایدز

18 می روز جهانی واکسن ایدز است. این روز برای آگاهی‌رسانی درباره این بیماری، ویروس HIV و کمک برای ساخت واکسن و ریشه‌کن کردن بیماری ایدز است. بیماری که در ایران هم تعداد زیادی از افراد را درگیر کرده است.

<<< ادامه