بازگشت لباس‌های پر زرق و برق به دنیای مد

امسال رنگ‌های شاد و لباس‌های پر زرق و برق به صحنه مد برگشته است. از روی رانوی‌ها و لباس‌های تازه از تنور درآمده‌‌ی تابستانی می‌توانید به راحتی حدس بزنید که امسال بهار و تابستان پر از رنگ و زرق و برق است.

لباس ها پ زرق و برق

شلوارهای فاق کوتاه رنگی یک از ترندهای محبوب امسال خواهند بود. این ترند در دهه 90 میلادی هم رایج بود و دوباره به صحنه مد برگشته. شلوارهای فاق کوتاه را می‌توانید با تاپ و نیم‌تنه ست کنید.

شلوارهار فاق کوتاه در فشن

کمی قبل‌تر زرق برق لباس‌ها به خاطر کای پولک روی لباس‌ها بود که برای محیط زیست هم مضر بودند اما در مد جدید این رزق و برق را می‌توانید با پارچه‌هایی براق که احساس طلا یا نقره مذاب را منتقل می‌کنند در کمد لباس خود داشته باشید. این ترند امروزی‌تر، بالغ‌تر و شیک‌تر است.

لباس طلایی ترند 2022
لباس نقره‌ای جی جی حدید

یکی دیگر از ترندهای تابستان که از دهه 90 برگشته است دامن‌ها مینی رنگی هستند. ترجیحا رنگ‌های نئونی یا خیلی شارپ را انتخاب کنید. برای الهام گرفتن می‌توانید سری به مد دهه 90 بزنید.

دامن های مینی ترندی 2022

رنگ زرد نئونی می‌تواند انتخاب ترندی شما برای بهار و تابستان باشد. اگر سرتا به زرد بپوشید چه بهتر.

لباس شاینی

رنگ‌های پاستلی هنوز هم حسابی ترند هستند. رنگ‌هایی مثل گل رز، یاسی و آبنباتی. اگر می‌خواهید کمی زرق و برق به آن اضافه کنید از پف و مدل‌های کلاسیک زنانه استفاده کنید.

ترند 2022 بهار و تابستان

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه