استایل‌ها در سریال The Great

وقتی برای اولین بار شاهد حضور کاترین در دربار روسیه بودیم، اودختری حوان، شاد و جویای عشق بود. انتخاب رنگ لباس‌های او در آغاز سریال نیز بر اساس همین شخصیت بوده است. لباس‌هایی با رنگ‌ها ملایم، با حداقل تزیینات و استفاده از پارچه‌های ابریشمی تفاوت کاترین را با دربار نشان می‌دهد.

مد قرن هجده به دردناک بودن مشهور است. قطعاتی که برای این سریال طراحی شده است شامل کرست‌ها و کفش‌های تنگ و دردناک است که بازیگران از آن‌ها استفاده کرده‌اند. عمده پارچه‌های لباس‌ها از فرانسه و ایتالیا تهیه شده‌اند وجواهرات آن‌ها از ایتالیا سفارش داده شده است.

چالش‌ها طراحی لباس طبق گفته طراحال زمان و دکمه‌ها بوده است. برای تهیه هر لباس یک هفته زمان لازم بوده است. هر کت مردانه 25 تا 30 عدد دکمه نیاز داشته است که باعث شده بود دکه‌ها به موضوعی چالش برانگیز تبدیل شوند.

لباس صورتی به خوبی تغییر و تحول شخصیت او را نشان می‌دهد. این لباس و جزییات آن اولین لباس کاترین در سریال است که تحت تاثیر مد غربی نیست و با الهام از فرهنگ روسی طراحی شده است تا نشان‌دهنده حرکت کاترین برای در آغوش کشیدن روسیه و به‌دست آوردن قدرت باشد.

در پایان کاترین در لباس‌های پر زرق و برق و پر رنگ‌تر دیده می‌شود که نشان‌دهنده تغییر جایگاه او و به قدرت رسیدنش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه