ترندهای 2022 بر اساس کالکشن‌ها

ترندهای 2022 حرف‌های زیادی درباره امید می‌زنند. طراحان برای با طرح‌هایشان نشان دادند قرار است امید و سرزندگی به زندگی ما برگردد. بیایید نگاهی به ترندهای 2022 بر اساس کالکشن‌های قبل از پاییز 2022 برندهای مشهور بیندازیم.

  1. رنگین کمان

امسال قرار است کلی رنگ شاد ببینیم. می‌توانید آزادانه پلت رنگی خودتان را بسازید. اصلا چرا خودمان را محدود کنیم؟ بیایید رنگین کمانی لباس بپوشیم. برندهایی مانند کریستوفر جان راجرز و اسکار د لا رنتا از پلت‌های رنگین در طراحی کالکشن خود استفاده کرده‌اند.

رنگ های شاد در ترند 2022
لباس های رنگی رنگی

2. دامن‌های مینی

دامن‌های مینی هم از ترندهای امسال خواهد بود. برندهای بربری، شنل، ورساچه و بالمن از جمله برندهایی بودند که در طراحی کالکشن‌های پیش از پاییز خود از مینی اسکرت‌ها استفاده کرده‌اند.

دامن های کوتاه در استایل 2022
ترند دامن های مینی

3. قرمز آتشین

اگر از رنگ قرمز خوشتان می‌آید امسال سال شماست. قرمز آتشین از ترندهای جذاب امسال خواهد بود که در بسیاری از کالکشن‌ها مورد استفاده بوده است. این رنگ نمادی از انرژی است. رنگی که خیلی‌ها برای یک لباس شب شیک انتخاب می‌کنند.

رنگ قرمز در طراحی لباس
لباس قرمز

4. لباس‌های لایه لایه

لایه لایه پوشیدن ترندی است که در چند سال اخیر زیاد دیده شده است. در کالکشن‌های قبل از پاییز 2022 پیشنهاد شده زیر لباسی که می‌خواهید بیشتر دیده شود لایه لایه بپوشید یا برعکس. به هر حال این مدل از استایلینگ کمک می‌کند هم گرم بمانید و هم آنچه می‌خواهید بپوشید.

لایه لایه لباس پوشیدن

5. چهارخونه

چهارخونه سال دیگه هم بسیار ترندی خواهد بود. از شنل تا no21 و دیور همگی از این طرح در کالکشن‌های خود استفاده کرده‌اند. چه استایل پانکی، گرانج یا پرپی داشته باشید یا تنها بخواهید یک لباس کژوال راحت بپوشید این طرح می‌تواند انتخاب شما باشد.

ترند چهارخونه
چهارخونه روی رانوی

6. طرح پوست حیوانات

لباس‌هایی با طرح پلنگی در بسیاری از کالکشن‌ها دیده شده است. انگار سلطنت این ترند همچنان ادامه دارد. اترو از برندهایی بوده است که از این طرح استفاده کرده است. اگر از این طرح‌ها خوشتان می‌آید وقتش رسیده از آنها استفاده کنید.

پارچه پلنگی
طرح حیوانات

7. پارچه تدی

این دست پارچه‌های نرم و راحت طرفدار کم ندارند. بسیاری از برندها در طراحی‌های خود از این پارچه استفاده کردند و کت‌های زیادی با این پارچه طراحی شده است.

پارچه های تدی
تدی در کالکشن‌های 2022

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه