اهمیت هودی در ترندهای پیش رو

چند سالی است که هودی از یک لباس معمولی تبدیل به یک ترند دوست داشتنی در زمستان‌ها شده است و البته که دیگر مثل گذشته از آن استفاده نمی‌شود. در گذشته هودی نماد افرادی بود که کارهای غیر قانونی می‌کردند مثل هکرها یا طراحان گرافیتی. اما اوضاع خیلی عوض شده است. امروزه هودی یک آیتم کاربردی و حتی شیک است. راه‌های جدید و جالبی برای ست کردن این آیتم جذاب وجود دارد.

استایل خاص و متفاوت با هودی ترندی

هودی در واقع به لباس‌های کژوالی مگفته می‌شود که کلاه دارند. می‌توانند جلوباز یا جلوبسته باشند هرچند مدل جلوبسته‌ی هودی‌ها مشهورتر است. هودی را می‌توانید به 4 روش مدرن ست کنید.

استایل کژوال و راحت با هودی

بخشی از استایل لایه لایه شما می‌تواند از هودی تشکیل شده باشد. مثلا یک هودی جلوزیپ‌دار را از روی تی‌شرت بپوشید و لباس‌هایتان را با کتونی و شلوار کژوال تکمیل کنید.

هودی جلوباز

از همان چند سال پیش هودی جزو لباس‌های ورزشی محبوب بوده است. اما طراحی جدید هودی‌ها باعث شده است پوشیدنشان راحت‌تر و ترندی باشد. امروزه هودی‎ها با پارچه‌های متنوعی دوخته می‌شوند. یک هودی با پارچه مناسب مثلا کشمیر یا کتان انتخاب کنید.

استایل ورزشی با هودی

ممکن است چندان اهل استایل‌های ورزشی نباشید. پس متفاوت عمل کنید. می‌توانید هودی را از زیر کت بپوشید. کت چرم یکی از انتخاب‌های شماست اما اصلا محدودیتی وجود ندارد. با توجه به استایل شخصیتان از انواع کت‌ها روی هودی استفاده کنید.

استایل لایه لایه و هودی قرمز

مطمئنا هودی با شلوار جین و کتانی یک استایل آزمایش شده است که حسابی جواب می‌دهد اما لزومی ندارد به استایل‌های گذشته بچسبید. می‌توانید هودی را با شلوارهای دیگر هم امتحان کنید و استایلی متفاوت‌تر بسازید.

استایل جذاب با هودی

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه