استایل اورسایز در زمستان

پافرهای اورسایز 

برای داشتن یک استایل کژوال در زمستان، پافر یک انتخاب عالی است. شما می‌تواند پافرها را با دورس و شلوار گرم‌کن‌های بگی استفاده کنید. 

کت‌های بلیزر اورسایز 

برای شیک به نظر رسیدن چه انتخابی بهتر از یک کت است؟ کت‌های بلیزر از دیگر ترندهای زمستان هستند که می‌توان با استایل‌های متفاوتی آن‌ها را استفاده کرد. 

بافت‌های اورسایز 

بافت‌ها از کلاسیک‌ترین استایل‌های زمستانی است که می‌توانید با دامن‌های پشمی یا شلوارهای جین بپوشید. 

هودی و جاگرهای  اورسایز 

از دیگر ترندهای زمستانی سال‌های اخیر هودی و جاگرهای اورسایز هستند که می‌توان از پافر برای روی آن‌ها استفاده کرد. 

کت‌های چرم اورسایز 

این آیتم وام گرفته از مد دهه نود است و برای داشتن یک استایل وینتیج یک انتخاب مناسب است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه