ماجرا رژلب ها و تناژ رنگ پوست شما

تناژ رنگ پوست خود را شناسایی کنید!
برای این کار چند راه‌حل دارید: اگر به شما جواهرات طلایی و رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌ای میاید تناژ پوست شما گرم است و اگر جواهرات نقره‌ای و رنگ‌های آبی، بنفش و خاکستری به شما میاید رنگ پوست شما سرد است.

همچنین می‌توانید با بررسی رگ‌ها خودتان نیز به تناژ رنگ پوستتان پی ببرید. اگر رگ‌های شما بنفش یا آبی است احتمالا پوست شما سرد و تگر رگ‌های سبز رنگی دارید تناژ پوستتان گرم است. اگر تناژ رنگ پوست شما خنثی باشد ترکیبی از هر دو را دارید.

تناژهای رنگ پوست سرد به رنگ پریده و روشن و تناژهای رنگ پوست گرم به دو دسته برنزه و تیره تقسیم می‌شود.

رژلب‌ها مناسب تناژهای رنگ‌پریده و سرد

رژلب‌ها مناسب تناژ خنثی

رژلب‌ها مناسب تناژ برنزه

رژلب مناسب تناژ تیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آینده فشن: نقش تکنولوژی و هوش مصنوعی در تغییر دنیای مد و لباس

همواره صنعت مد همگام با صنایع دیگر و حتی جلوتر از آن‌ها، از فناوری‌های جدید استقبال می‌کند، پیشرفت‌هایی که می‌تواند به  این صنعت در ایجاد طرح‌های خلاقانه و هیجان‌انگیز کمک کند. با ظهور هوش مصنوعی (AI) و سایر فناوری های پیشرفته، امکانات پیش رو برای دنیای مد بی پایان به نظر می رسد؛ از نمایش های […]

<<< ادامه
طراحان لباسی که از معماری الهام گرفته اند

طراحی با الهام از معماری

طراحان لباس مشهور زیادی از معماری شاخص برای طراحی لباس الهام گرفته‌اند. ریزبینی و جذابیت کار آنها بسیار قابل توجه است. در این مطلب برخی از این طرح‌ها را معرفی کرده‌ایم.

<<< ادامه
تاریخ پوشاک ایران در دوران قاجار و پهلوی

تاریخ پوشاک ایران معاصر، از دریچه عکاسی

با توجه به فرهنگ، اقتصاد و سیاست پوشاک مردمان ایران در دوران‌های مختلف تغییر زیادی کرده است. در این مقاله نگاهی به تاریخ پوشاک ایران معاصر کرده‌ایم.

<<< ادامه