بهترین لوک‌های هفته مد لندن

برای دیدن بهترین و جنجالی‌ترین لوک‌ها و رانوی‌ها زمانی بهتر از هفته مد پیدا نخواهید کرد. با رسیدن زمان هفته مد لندن پاییز و زمستان 2022 طراحان با هیجان زیادی کالکشن‌های خود را به نمایش گذاشتند. بعد از دوران پندمی برگزاری هفته‌های مد و فشن‌شوها حتی از قبل هم جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

هفته مد لندن زرق و برق همیشگی را داشت و بالاخره بعد از مدتی شور همیشه در هفته مد پدیدار شد. در این بین بعضی از لوک‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفتند و نمایش‌های مد را زیباتر کردند. رانوی‌های زیادی در هفته‌ی مد انجام شدند؛ از بین این نمایش‌ها تعدادی از لوک‌های دوست داشتنی در ادامه آورده شده است.

Ahluwalia

Huishan Zhang

Richard Quinn

Molly Goddard

Matty Bovan

Eudon Choi

Daniel W. Fletcher

Bora Aksu

Sharon Wauchob

Palmer Harding

Harris Reed

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه