استایل‌های خیابانی در هفته مد پاییز 2022 نیویورک

یکی از جذابیت‌های هفته‌های مد استایل‌های خیابانی است. این استایل‌ها به دور از رانوی‌ها ترندهای جدید و آخرین مد را نشان می‌دهند. در هفته مد نیویورک 2022 در روزهای برفی سال می‌شد تعداد زیادی از ترندها را بر تن افراد دید.

رنگ‌های فانتزی و تند

احتمالا خبر دارید که امسال رنگ‌های شاد بسیار ترندی هستند. می‌توانید یک استایل ماکسیمال بسازید که چشم‌ها را به خود خیره کند. در استایلتان تا می‌توانید از رنگ‌های جیغ و فانتزی استفاده کنید.

رنگ‌های ترندی 2022

چهار خانه

مدتی است که طرح‌های چهارخانه به شکل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته لازم نیست به طرح سنتی چهارخانه قانع باشید می‌توانید با خلاقیت خودتان انواع طرح‌های مربعی جذاب را به کار بگیرید تا یک استایل منحصربه فرد بسازید.

چهرخانه ترند امسال 1401

شلوارهای بگی

قطعا راحتی موضوع اصلی مد امسال خواهد بود. بسیاری از مردم از لبا‌های راحت دوران پندمی دل نمی‌کنند. شلوار بگی یکی از آن ترندهاست. می‌توانید شلوارهای راحت را به شکل‌های مختلف ست کنید.

شلوار بگی

کلاه

استفاده از کلاه مدتی است که رایج و محبوب شده است. از بین انواع کلاه‌ها باکت (سطلی) و بره جزو محبوب‌ترین‌ها هستند اما اگر از قبل کلاه جالبی دارید هر مدلی که هست از آن استفاده کنید.

ترندهای عید 1401

پارچه‌های طرحدار

از آنجاییکه استایل ماکسیمال طرفدار زیادی پیدا کرده پی قطعا باید انتظار دیدن پارچه‌های شلوغ و طرحدار را هم داشته باشیم. پارچه‌هایی با طرح گل امسال جزو ترندهای اصلی خواهند بود.

طرح پارچه ترند 2022

کت بلیزر

کت بلیزر یک ترند جدید نیست اما هنوز هم محبوب و جذاب است. اگر قرار است یک کت جدید بخرید کت‌هایی با برش آزاد را انتخاب کنید.

کت‌های ترندی 2022

لباس‌های فانتزی

امسال سال استایل‌های شلوغ و پر زرق و برق است پس اگر طرفدار لباس‌های فانتزی هستید وقت آن رسیده که از این لباس‌ها استفاده کنید.

لباس‌های فانتزی ترند امسال

طرح حیوانات

این طرح پارچه کلاسیک دوباره به مد برگشته است. مدتی است که طرح حیوانات و یا خز دوباره مد شده است. از لباس‌های پلنگی تا گورخری همگی جزو ترندها هستند.

پارچه طرح حیوانات

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه