رنگ‌های فسفری در رانوی‌ها

در سال 2022 استایل‌های ماکسسیمال و پر زرق و برق جزو ترندهای اصلی هستند. می‌توانید این استایل‌ها را بر تن سلبریتی‌ها در استایل‌های خیابانی و روی رانوی‌ها ببینید. پس تعجبی ندارد اگر بگوییم رنگ‌های فسفری هم از ترندهای رایج امسال اند.

رانوی‌های سال 2022 نشان داده‌اند که رنگ‌های فسفری و نئونی برای طراحان جذابیت زیادی دارد. بسیاری از برندها در طراحی‌های خود از رنگ‌های نئونی استفاده کرده‌اند و البته سلبریتی‌ها هم بسیاری از استایل‌های خود را با این رنگ‌ها ساختند.

رنگ‌هایی مانند صورتی، سبز، زرد، بنفش و آبی فسفری از جمله ترندهای محبوب بر روی رانوی‌ها اند. ممکن است پوشیدن این رنگ‌ها چندان هم ساده نباشد. امکان ندارد یک رنگ فسفری به تن کرده باشید و چشم‌های زیادی شما را دنبال نکنند. این رنگ‌ها مخصوص کسانی اند که اعتماد زیادی به استایل خود دارند و دیده شدن را دوست دارند.

اگر طرفدار استایل‌های ماکسیمال هستید این رنگ‌ها انتخاب خوبی برای شما هستند. چند تا از لوک‌های جذاب با رنگ‌های نئونی در رانوی‌های سال 2022 می‌توانند منبع الهام فوق‌العاده‌ای برای شما باشند.

رنگ سبز فسفری در رانوی‌ها

رنگ سبز فسفری از آن رنگ‌هایی است که حسابی بر روی رانوی‌ها جولان می‌دهد. پارچه‌های توری به رنگ سبز فسفری در رانوی‌های زیادی از جمله Saks Potts fall 2022 دیده شده است.

نمایش مد ورساچه پاییز 2022 و رنگ‌های نئونی

ورساچه در سال 2022 تعداد زیادی لوک ماکسیمال با رنگ‌های فسفری ارائه کرده است. در نمایش مد آماده پوشیدن پاییز 2022 ورساچه باز هم شاهد رنگ‌هایی مانند صورتی فسفری بودیم.

نمایش مد پاییز 2022

واضح است که در مد محدودیتی وجود ندارد. در نمایش مد آماده پوشیدن Vaquera fall 2022 رنگ‌های نئونی زیادی مورد استفاده بود و به نوعی تمام محدودیت‌ها کنار گذاشته شده تا طراحی‌های متفاوتی ارائه شود.

نمایش مد آف وایت پاییز 2022

بعد از درگذشت ویرجیل ابلو طراح مطرح برند آف‌وایت نمایش مد این برند راه او را به خوبی ادامه داده است و در نمایش مد آماده پوشیدن پاییز 2022 برند OFF-white لوک‌های جادویی و پر سر و صدا با رنگ‌های شارپ و فسفری به نمایش درآمدند.

رنگ نئونی در نمایش مد پاییز 2022 بالمن

البته که برند بالمن هم از زرق و برق مد غافل نشده است اما با روشی مخصوص به خود. در نمایش مد آماده پوشیدن پاییز 2022 لباس‌های بالنسیاگا رنگ طلایی و زرد فسفری را با روشی متفاوت به نمایش گذاشتند.

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه