برندهای پیرو مد پایدار

Brøgger

این برند دانمارکی با شعار ایجاد کمدی سبز تر فعالیت میکند و کیفیت را در ایجاد لباس‌هایی که بتوانند در کل فصول سال پوشیده شوند میبیند

CAALO

این برند آمریکایی فرا فصلی است و لباس‌ها با طراحی هوشمندانه میتوانند استایل‌های متفاوت بسازند. این برند پارچه‌های خودش را از پارچه‌های بازیافتی تامین میکند.

Damson Madder

این برند از 100 درصد پلی استر بازیافتی، رنگ‌های طبیعی و پنبه از مزارع ارگانیک استفاده می‌کند و این اطمینان را می‌دهد که برند تمام تلاش خود را برای مراقبت از سیاره انجام می‌دهد.

Sézane

برند پاریسی Sézane یک هدف ساده دارد: ایجاد قطعات با کیفیت بالا و کاملاً برش خورده که برای همیشه پوشیده می شوند.

House of Dagmar

این برند فرهنگ اسکاندیناوی را به تصویر میکشد و افرادی مانند رزی هانگینگتون از طرفداران این برند هستند.

Essén the Label

ابن برند به عنوان پاسخی به صنعت فست مد راه‌اندازی شد و به سرعت دریافت که برای تولید کفش‌های شیک با تأثیر محیطی کم، باید از ترندهای مدام در حال تغییر دور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آینده فشن: نقش تکنولوژی و هوش مصنوعی در تغییر دنیای مد و لباس

همواره صنعت مد همگام با صنایع دیگر و حتی جلوتر از آن‌ها، از فناوری‌های جدید استقبال می‌کند، پیشرفت‌هایی که می‌تواند به  این صنعت در ایجاد طرح‌های خلاقانه و هیجان‌انگیز کمک کند. با ظهور هوش مصنوعی (AI) و سایر فناوری های پیشرفته، امکانات پیش رو برای دنیای مد بی پایان به نظر می رسد؛ از نمایش های […]

<<< ادامه
طراحان لباسی که از معماری الهام گرفته اند

طراحی با الهام از معماری

طراحان لباس مشهور زیادی از معماری شاخص برای طراحی لباس الهام گرفته‌اند. ریزبینی و جذابیت کار آنها بسیار قابل توجه است. در این مطلب برخی از این طرح‌ها را معرفی کرده‌ایم.

<<< ادامه
تاریخ پوشاک ایران در دوران قاجار و پهلوی

تاریخ پوشاک ایران معاصر، از دریچه عکاسی

با توجه به فرهنگ، اقتصاد و سیاست پوشاک مردمان ایران در دوران‌های مختلف تغییر زیادی کرده است. در این مقاله نگاهی به تاریخ پوشاک ایران معاصر کرده‌ایم.

<<< ادامه