با این ترکیب‌ها خاص‌تر باش

ترکیب طرح‌ها راهی برای شگفت‌زده کردن دیگران است. این ریسک همان چیزی است که تفاوت کسی است که اهل فشن است با کسی که تنها خوش سلیقه است را مشخص میکند

مهم ترین قدم همگام کردن طرح‌هاست. هرچه طرح‌ها و پرینت‌ها شلوغ‌تر و بیشتر باشند، به مهارت بیشتری نیاز است. اگر تازه‌کار هستید با دو طرح شروع کنید و با یک لباس تک رنگ آن‌هارا همگام کنید.

در ترکیب چند طرح به دنبال تم، طرح یا رنگ مشترک باشید. توجه کنید که طرح‌ها از مقیاس‌های متفاوت باشند. یک الگو باید از بقیه متمایز تر باشد.

هرچه طرح‌ها کوچک‌تر باشند، مخلوط کردن آنها آسان‌تر است. با این حال، از مخلوط کردن دو الگوی هم اندازه خودداری کنید زیرا ممکن است شلوغ به نظر برسد، مگر اینکه تفاوت رنگ قابل توجهی وجود داشته باشد

فراموش نکنید که مهم‌ترین نکته در استایلتان، احساس راحتی و رضایت شما از آنچه میپوشید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه