جنجالی ترین استایل‌های جنیفر لوپز

گرمی2000 

استایل‌های جنیفر لوپز از ابتدا جنجالی و مشهور نبوده بلکه به مرور زمان تکامل پیدا کرد. اگر بخواهیم یک لباس را به عنوان مشهورترین لباس جنیفر نام ببریم که مطمئن باشیم همه آن را به یاد می‌آورند، بدون شک لباس او در مراسم گرمی سال 2000 است. این لباس سبز از ورساچه‌ بود که طرح‌های آن یاداور جنگل‌های گرمسیری بود. یقه لباس تا زیر ناف باز بود و از پارچه‌ای شفاف و بدن نمایی  دوخته شده بود که یک وزش باد کافی بود تا بیش از آنچه جنیفر برنامه‌ریزی کرده بود را به نمایش بگذارد. سال‌ها بعد جنیفر آشکار کرد که استایلیست او با پوشیدن این لیاس مخالف بوده است و اما او با انتخاب شخصی تصمیم برای پوشیدن آن گرفته است. این لباس سرآغاز نشان دادن علاقه جنیفر به لباس‌های کوتاه و شفاف بود.  

این لباس جنجالی بین مردم بسیار محبوب شد. افراد زیادی آن را سرچ می‌کردند و چیزی بیشتر از متن می‌خواستند که سبب شد تا موتور جست‌و‌جوی عکس گوگل خلق شود. «اریک اشمیت»، مدیرعامل و رئیس اجرایی پیشین گوگل، در مصاحبه‌ای اعلام کرد : (( این لباس در آن زمان، یکی از بیشترین جستجوهایی بود که شاهدش بودیم. ولی  راهی نداشتیم که به مصرف‌کنندگان دقیقاً آن چیزی را که می خواهند ارائه بدهیم: یعنی جنیفر لوپز در آن لباس را. در نتیجه جستجوی تصویر گوگل خلق شد.» 

در سال 2020 ورساچه کلکسیون لباس‌هایی که با الهام از لباس سبز جنیفر طراحی شده بودند را به نمایش گذاشت. در انتهای نمایش روی پرده تصویر صفحه جست‌وجوی گوگل ظاهر شد که با فرمان خب گوگل، پیراهن جنگل ورساچه اصل را به من نشان بده، استایل گرمی 2000 جی‌لو را نمایش می‌داد. پس از آن به گوگل گفته شد: حالا عکس پیراهن جنگل ورساچی واقعی را نشانم بده که جنیفر با پیراهن سبزش بر روی صحنه قدم گذاشت. 

اسکار 2001 

لباس جنیفر در اسکار 2001 از شنل بود و پایین‌تنه‌ای بسیار مناسب داشت. در این لباس از دامن‌های چاک‌دار یا یقه‌های باز تا ناف خبری نبود. در عوض، در بالا تنه تک شانه لباس از پارچه شفافی استفاده شده بود که نداشتن لباس زیر جی‌لو در این لباس کاملا مشهود بود، هر چند جنیفر در آن احساس راحتی داشت . این ظاهر از جنیفر را می‌توان شروع جنبش Free the Nipple دانست. 

مت‌گالا 2015 

مراسم مت‌گالا هرساله در موزه هنر متروپولیتن در شهر نیویورک برگزار می‌شود و بزرگترین شب برای مد است. شرکت کنندگان تلاش می‌کنند تا بهترین و خلاقانه‌ترین برداشت‌هایشان را  از موضوع اعلام شده را به کمک طراح‌ها و از طریق استایلشان بیان کنند. در سال 2015 موضوع این مراسم China Through The Looking Glass بود که ظاهرا برداشت جنیفر از آن، نشان دادن حداکثری پوست خود بود. میان جنیفر و برهنگی کامل تنها چند گلدوزی فاصله بود و بنابراین اگر به لباس لقب نامناسب بدهیم آن را دست کم گرفته‌ایم . مجلاتی مانند Huff  لباس جنیفر را به عنوان جنجالی‌ترین لباس مراسم مت‌گالا 2015 معرفی کردند. 

گرمی 2016 

همیشه لباس‌های کوتاه و یا یقه‌های بسیار باز و چاک‌دار استایل‌های جنجالی این سلبریتی بودند اما جنیفر در مراسم گرمی 2015 نشان داد که در یک جامپسوت هم می‌تواند همانقدر سکسی و جنجالی باشد که درپیراهن های چاک‌دار و کوتاهش به‌نظر می‌رسد این جامپسوت از برند زهیرمراد بود و جزییات براق و  کارشده‌ای داشت که قسمت‌های از بدن جی‌لو را پوشانده بودند. این سرهمی آنقدر بر روی بدن جنیفر جذب بود که هر لحظه انتظار می‌رفت پاره شود. Popsugar  به این لباس عنوان ” برهنه” را داد. 

جایزه بیلبورد2017 

هر زمان که فکر کنید استایل‌‌های لوپز دیگر نمی‌توانند شما را تحت تاثیر قرار بدهند، او با سوپرایز بزرگ‌تری ظاهر می‌شود. جی‌لو همیشه در حال فراتر رفتن ازمحدودیت‌های مد و فشن است. لباس او برای جوایز بیلبورد 2017 از طراح جولین مک دونالد بود. این لباس بیش از آنکه بتوانید شمارش کنید برش دارد و از مجموعه‌ای شبکه در کنار هم به وجود آمده است. اگر نام مراسم را نمی‌دانستید شاید تصور می‌کردید که در حال تماشای جی‌لو در یکی از رانوی‌های ویکتوریا سکرت هستید. درواقع پارچه به‌کار رفته در این لباس را به سختی می‌توان بیش از پارچه لباس زیر به حساب آورد اما نمی‌توان این واقعیت را انکار کرد که جنیفر در این لباس سکسی‌تر از همیشه به نظر می‌آمد. 

جشن بنیاد رابین هود 2018 

بسیارس از استایل‌های جنیفر لوپز محدودیت‌های مد را زیر پا گذاشته است. یکی از این دفعات در جشن بنیاد رابین هود درسال 2018 بود که یک لباس از طراح الکس پری پوشید و جنجال به راه انداخت. لباس زیبای مشکی او یقه معمولی و آستین‌های بلند داشت ، با استفاده از بالشتک‌هایی شانه‌های جنیفر را برجسته‌تر نشان میداد و تزیینات گل‌های نقره‌ای در کنار سادگی لباس چشمگیر بود اما این لباس زیبا با یک ویژگی خاص همراه بود: یک چاک خطرناک. منتقدین لباس را فراتر از جسورانه و حتی رسوایی نامیدند و بین مردم این لباس واقعا غوغا به‌پا کرد. 

NEW YORK, NY – MAY 14: (Exclusive Coverage) Jennifer Lopez attends The Robin Hood Foundation’s 2018 benefit at Jacob Javitz Center on May 14, 2018 in New York City. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for Robin Hood)

تور its my Party 

زمانی که به استایل‌های جنیفر یا عکس‌هایی که او در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارد نگاه کنید، به راحتی متوجه می‌شوید که بسیار به اندام خودش اعتماد دارد. در تور 2019 جنیفر لباس‌هایی را انتخاب کرد تا زیبایی‌های بدنش را به‌گونه‌ای جنجالی آشکار کند. در واقع اوآنقدر در این مسیر پیش رفته بود که در مصر یک وکیل مصری از او به دلیل پوشیدن لباس نامناسب در کنسرتش شکایت کرد. سمیر صبری، وکیل دادگستری، اعلام کرد که لباس‌های جنیفر در کنسرتش که همزمان با مراسم مذهبی مسلمانان بوده است، کاملا نامناسب بوده است و این غیرقابل قبول است که برخی افراد در کوه عرفات باشند درحالی‌که برخی دیگر اجرای یک ستاره با لباس بحث برانگیز را تماشا می‌کنند. 

Super Bowl 2020 

در این مراسم جنیفر اجرای بسیار سرگرم کننده‌ای داشت اما لباس او عده بسیاری را ناراضی کرد. بسیاری از والدین اعتقاد داشتند که لباس جی‌لو برای اجرای نیمه این مسابقه آن هم زمانیکه فرزندان آن‌ها تماشاچی هستند بسیار نامناسب بود. 

Marry me 

این فیلم جدیدترین فیلم با بازی جنیفر لوپز و مالوما در ژانر کمدی و رمانتیک است و داستان دو مگا سلبریتی است که تصمیم دارند با یکدیگر روی صحنه ازدواج کنند. لباس عروسی که برای جنیفر در این فیلم طراحی شده است از کلکسیون زهیر مراد الهام گرفته شده است. این لباس عروس به رنگ رزگلد است و بالا تنه‌ای بدون بند دارد. دامن حجیم آن لباس‌های سیندرلا را تداعی می‌کند و از 9 لایه ابریشم و موی اسب تشکیل شده است که باعث شده وزنی معادل 45 کیلوگرم داشته باشد. برای حمل این لباس و برای  تعویض آن پنج نفر نیاز بوده است تا جنیفر را همراهی کنند. 

NEW YORK, NY – OCTOBER 17: Jennifer Lopez seen filming on location for ÔMarry Me’ at the Atelier Condo Building on October 17, 2019 in New York City. (Photo by James Devaney/GC Images)

منبع 

The Most Inappropriate Outfits Worn By Jennifer Lopez (thelist.com) 

Marry Me’s Costume Designer on Dressing Jennifer Lopez | POPSUGAR Fashion UK 

۱۹ thoughts on “جنجالی ترین استایل‌های جنیفر لوپز

  1. واقعا عجب زن زشت و بی حیا و بی صفتی……حیفه بگیم زن…..این دیگه زن نیست هیولاست….زشت و نانجیب وزامبی…..اه اه اه….حال آدم به هم میخوره انسان خجالت میکشه هم نوعش اینطور رذالت داشته باشه …اه اه…..خسته نمیشن پیر شده حیانمیکنه احمق …

  2. زیباییش غیر قابل انکاره ، لطفاً حسادت نکنید ، درضمن تا به حال فقط ۷ بار شوهر کرده

  3. اینکاری رو برای خود نمایی میکنه این اخه مگه کسی بهشعلاقه نشون می اگه میده واقعا خل زنیکه فاسد از خودش خجالب نمیکشه

  4. لباس شون برگشت به عقب وبه دوران غار نشینی… پایین آوردن سطح زن فقط به اندازه نمایش بدن وجذابیت جنسی وعروسک وابزار شهوت مرد شدن…زنیکه فاسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه