کلاه‌های ترندی و حجاب

کلاه از آن اکسسوری‌های خاصی است که پوشیدنش تفاوت زیادی را در استایل شما ایجاد می‌کند. البته ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. بیایید ببینیم کلاه‌های ترندی امسال چه طور با حجاب ست می‌شوند.

کلاه سطلی

کلاه باکت یا سطلی از ترندهای امسال است که در بسیاری از استایل‌های خیابانی و رانوی‌ها دیده می‌شود. بسیاری از برندهای مشهور و محبوب مانند دولچه و گابانا از این کلاه در طراحی‌های خود استفاده کرده‌اند. برای بهار و تابستان می‌توانید از کلاه‌های سطلی خنک‌تر استفاده کنید.

ست کردن کلاه با فشن اسلامی
کلاه سطلی و حجاب

کلاه کپ

به جای اینکه بگوییم کلاه کپ ترند امسال است باید بگوییم این کلاه کلا از مد نمیفتد. می‌توانید در تابستان برای محافظت از پوست صورتتان این کلاه را بر سر بگذارید. این کلاه بیشتر با استایل‌های کژوال ست می‌شود. اما می‌تواند شیک و جذاب باشد.

چه طور با حجاب کلاه کپ بپوشیم

کلاه بره

اگر به استایل مادستی و با حجاب علاقه دارید. یک کلاه مناسب برای شما کلاه بره است. این کلاه فرانسوی به راحتی با حجاب ست می‌شود و احساس شیک و الگانت بودن را هم القا می‌کند. برای این استایل از المان‌های نیمه رسمی استفاده کنید.

کلاه بره و حجاب

کلاه فلاپی

این کلاه‌های لبه‌دار بزرگ برای تابستان و جلوگیری از برخورد تابش خورشید به پوست عالی هستند. بیشتر صورت شما به واسطه این کلاه‌ها پوشیده می‌شود.

چه طور کلاه را با حجاب ست کنیم
کلاه فلاپی و حجاب

کلاه بینی

این کلاه هم ترندی جذاب برای استایل‌های خیابانی و کژوال است. در بهار که هنوز هموا آنقدر گرم نشده می‌توانید از این کلاه استفاده کنید و استایل خودتان را تقویت کنید.

کلاه بینی و حجاب

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند صندل‌های تابستانی 2022 سال 1401

صندل‌های تابستانی

تابستان فصل پوشیدن لباس‌های خنک و راحت است. در بین اکسسوری‌های تابستانی صندل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. اگر می‌خواهید صندلی را که دارید ست کنید خوب است نگاهی به استایل‌های محبوب امروزه بیندازید تا انتخاب برایتان راحت شود.

<<< ادامه
ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه

استایل‌های شیک تابستانه

امسال ترندهای استایل آقایان تنوع بسیاری دارد که در این پست برخی از آنان را به شما پیشنهاد داده‌ایم.

<<< ادامه