افراد ایرانی موفق در هالیوود

در صدر مشهورترین افراد این لیست گلشیفته قرار دارد که در کنار بازیگری داوری جشنواره لوکارنو، عضو هیئت داوران اسکار و داوری جشنواره بین‌المللی فیلم مراکش را نیز در کارنامه دارد.

یارا شهیدی بازیگر و مدل دو رگه ایرانی است که تاکنون در چندین فیلم سینمایی بازی کرده است و در سال 2016 در لیست تاثیرگذارترین نوجوانان قرار داشته است.

شهره آغداشلو بازیگر دو رگه ایرانی_آمریکایی ایت که نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن بوده است و برای بازی نقش مکمل زن در مجموعه خانه صدام برنده جایزه امی شد.

پژ وحدت بازیگر ایرانی_آمریکایی است که مشهورترین نقش‌های او در سریال‌های Bones و shameless بوده است.

نازنین بنیادی بازیگر و فعال اجتماعی است که بیشتر برای بازی در سریال How i met you mother و Benhour سناخته شده است.

فرهاد صفی‌نیا نویسنده و تهیه‌کننده فیلم‌های The Professor and the Madman,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه