مدهایی که تکرار نشدند

مد چیز زیبایی است و همه ما دوست داریم خودمان را با لباسی که می پوشیم ابراز کنیم. اما همان طور که زمان می‌گذرد ترندها نیز می‌گذرند. زودگذر بودن پیش نیاز یک ترند است. برخی از آنها کمی بیشتر از بقیه عمر می‌کنند و برخی دوباره به دنیای مد بر می‌گردند. در این مطلب از ترندهایی صحبت خواهیم کرد که خیلی زود دنیای مد را ترک کردند و به راحتی محو شدند.

تاپ‌ها یا پیراهن‌های پپلوم

برای مدت کوتاهی شکل اغراق‌آمیز این تاپ‌ها توجهات را به خود جلب کرد اما خیلی دوام نداشت. مدل‌های جذاب دیگری هستند که هرگز از مد نمی‌افتند.

تاپ مدل پپلوم

کمربند فلزی

این کمربندها دوست داشتنی بودند اما تا قبل از اینکه لبه‌های آن لباستان را خراب کند یا بدنتان را اذیت کنند.

کمربند فلزی بر روی کت

کتونی‌های تا زانو

صندل یا بوت‌های تا زانو می‌توانند جذاب و روی مد باشند اما اسنیکرزهای تا زانو اصلا استایلیش نیستندو آنها ظاهر شما را زیادی خشن و بی تناسب می‌کنند.

صندل بلند تا زانو صندل بندی

باندانا به عنوان تاپ

باندانا به عنوان اکسسوری یا سربند عالی است اما به عنوان تاپ نه. با استفاده از باندانا به عنوان تاپ شما به یکی از آن لحظه‌های داشتم به چه فکر می‌کردم نزدیک خواهید شد.

باندانا به عنوان تاپ/ استفاده از باندانا

کتونی‌های پاشنه‌دار

خب شاید برای راحتی و افزایش قد به شکل همزمان ایده بدی نباشد اما این ترند اصلا دوام نداشت.

کفش کتونی پاشنه دار

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آینده فشن: نقش تکنولوژی و هوش مصنوعی در تغییر دنیای مد و لباس

همواره صنعت مد همگام با صنایع دیگر و حتی جلوتر از آن‌ها، از فناوری‌های جدید استقبال می‌کند، پیشرفت‌هایی که می‌تواند به  این صنعت در ایجاد طرح‌های خلاقانه و هیجان‌انگیز کمک کند. با ظهور هوش مصنوعی (AI) و سایر فناوری های پیشرفته، امکانات پیش رو برای دنیای مد بی پایان به نظر می رسد؛ از نمایش های […]

<<< ادامه
طراحان لباسی که از معماری الهام گرفته اند

طراحی با الهام از معماری

طراحان لباس مشهور زیادی از معماری شاخص برای طراحی لباس الهام گرفته‌اند. ریزبینی و جذابیت کار آنها بسیار قابل توجه است. در این مطلب برخی از این طرح‌ها را معرفی کرده‌ایم.

<<< ادامه
تاریخ پوشاک ایران در دوران قاجار و پهلوی

تاریخ پوشاک ایران معاصر، از دریچه عکاسی

با توجه به فرهنگ، اقتصاد و سیاست پوشاک مردمان ایران در دوران‌های مختلف تغییر زیادی کرده است. در این مقاله نگاهی به تاریخ پوشاک ایران معاصر کرده‌ایم.

<<< ادامه