خط چشم گرافیکی

چند وقتی است که سر و کله خط چشم‌های گرافیکی در آرایش جوانان و نوجوانان پیدا شده است. از کشیدن چند خط باریک بالای پلک تا ایجاد طرح‌های متفاوت و رنگی این خط چشم‌ها به هر شکلی دیده می‌شوند. اگر به مهمانی خاصی و یا رویداد یا کنسرتی می‌روید و می‌خواهید آرایشتان با حالت روزمره تفاوت کند خط چشم‌های گرافیکی انتخاب خوبی اند.

خط چشم گرافیکی

با کشیدن خط چشم گرافیکی دست شما برای خلاقیت باز است و می‌توانید هر چیزی را امتحان کنید. بیشتر خط چشم‌های گرافیکی شامل اشکار هندسی و خطوط صاف یا منحنی اند. چند مدل رایج و جذاب از این نوع خط چشم‌ها را به شما نشان خواهیم داد.

  1. خط صاف بکشید

شاید برای شروع بد نباشد ساده‎ترین مدل‌ها را انتخاب کنید. اگر این همان چیزی بود که می‌خواستید می‌توانید ه طور که دوست دارید آن را تغییر دهید. یک خط صاف بالای پلک خود بکشید. باید به اندازه‌ای پهن باشد که توجه را به سمت چشمانتان جلب کند.

خط چشم ترند 2022

می‌توانید همین خط را تغییر دهید مثلا یک خط منحنی منطبق با انحنای چشمتان رسم کنید. اگر دوست داشته باشید می‌توانید انتهای خط را به شکل مثلث تمام کنید.

کشیدن خط چشم گرافیکی

2. مثلث را امتحان کنید

این مدل چندان هم با خط چشم رایج تفاوتی ندارد. یک مثلث گوشه پلک خود ایجاد کنید. از رنگ‌هایی استفاده کنید که شارپ اند و توجه زیادی را به خود جلب می‌کنند.

خط چشم سفید ترندی

3. پلک پایین را آرایش کنید

این نوع از آرایش می‌تواند حس و حال کاملا متفاوتی را ایجاد کند و البته انجامش زیاد هم سخت نیست. با کمی تمرین متوجه می‌شوید که پهنا و فرم خط به چه شکلی باشد تا زیبایی را که می‌خواهید ایجاد کند.

ترند خط چشم 1401

4. فضای خالی ایجاد کنید

بسیاری از خط چشم‌های گرافیکی از فضای منفی یا فضای خالی زیادی تشکیل شده اند. این به این معناست که اگر دو خط روی پلک خود می‌کشید نیازی نیست بین آن را رنگ کنید. از آرایش‌های گرافیکی رایج الهام بگیرید. این نکته در تعداد زیادی از آنها دیده می‌شود.

خط چشم گربه‌ای ترندی

5. موج‌ها را فراموش نکنید

اگر مدل‌های شلوغ‌تر را می‌پسندید پس هر چه خلاقیت دارید رو کنید. می‌توانید از خطوط موجی شکل استفاده کنید. چند رنگ را انتخاب کنید که با هم هماهنگ هستند.

خط چشم گرافیکی رنگی
ترند خط چشم گرافیکی رنگی رنگی

6. چشم‌هایتان را گربه‌ای کنید

یک رنگ جذاب مانند سبز نعنایی را انتخاب کنید و مدل خط چشم گربه‌ای را بر روی چشمانتان پیاده کنید. آموزش‌های زیادی برای این مدل خط چشم وجود دارد.

رنگ خط چشم ترند 2022

7. بافت متفاوت ایجاد کنید.

احتمالا در این بین این مدل از خط چشم از همه دشوارتر و متفاوت‌تر است. چراکه اگر اشتباه کنید زیادی به هم ریخته و نا مرتب به نظر خواهید رسید. اما در عین حال می‌تواند گفت این مدل از خط چشم متفاوت است و داشتنش شما را خاص می‌کند.

خط چشم خاص و ترندی

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلوگیری از پیری پوست دست

چه طور از پیری پوست دستانمان جلوگیری کنیم؟

پوست دست نسبت به خیلی موارد حساس است. اگر دوست دارید پوست دستتان همیشه جوان و شاداب باشد بهتر است به فکر مراقبت از آن باشید.

<<< ادامه

روز جهانی ایدز

18 می روز جهانی واکسن ایدز است. این روز برای آگاهی‌رسانی درباره این بیماری، ویروس HIV و کمک برای ساخت واکسن و ریشه‌کن کردن بیماری ایدز است. بیماری که در ایران هم تعداد زیادی از افراد را درگیر کرده است.

<<< ادامه

خطوط اجتناب‌ناپذیر

چین و چروک اتفاق اجتناب ناپذیر بزرگ سالی هستند، اما می‌توان با روش‌هایی مانند ماساژ صورت آن‌ها را به تعویق انداخت یا با راه‌هایی مثل بوتاکس خطوط را کمرنگ کرد.

<<< ادامه