عروسی به سبک کارداشیان

اخیرا عروسی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر سر و صدای زیادی در صفحات مجازی به پا کرده است. این عروسی در شهر زیبای پرتوفینو در ایتالیا برگزار شده است و خانواده کارداشیان با استایل‌ها و لباس‌های خاصی که بر تن کردند تمام صفحات مجازی را به خود اختصاص دادند.

مهمانی کارداشیان‌ها با انواع استایل‌ها به پایان رسیده و وقت آن است که کمی درباره لباس‌ها صحبت کنیم. بیشتر لباس‌های عروسی توسط دولچه و گابانا طراحی شده بود و اکثرا تم خاصی را دنبال می‌کردند. لباس‌هایی به سبک گوتیک و البته با نمادهای مذهبی فراوان از جمله لباس‌های رایج در روزهای عروسی بودند. علاوه بر آن لباس‌های گلدار که با دست طراحی شده بودند هم بخش دیگری از لباس‌ها را تشکیل می‌دادند.

لباس‌های عروس و داماد

لباس عروسی کورتنی توسط دولچه و گابانا طراحی شده بود. این لباس از لباس زیر زنانه در دهه 60 میلادی الهام گرفته شده بود. پشت پیراهن کوتاه عروس تور بسیار بلندی با طرحی از مریم مقدس وجود داشت که بر روی آن جمله احترام به وفاداری به خانواده دوخته شده بود که در واقع شبیه به تتویی بود که بر بدن داماد نقش بسته است.

لباس عروس کورتنی کارداشیان و لباس تراویس بارکر
لباس عروسی کورتنی کارداشیان

این تنها لباس کورتنی نبود که در آن از نمادهای مذهبی استفاده شده بود. لباس کوتاه مشکی کورتنی که با تور کوتاه مشکی و لبه‌دوزی آبی و دستکش‌های بلند ست شده بود هم تصویری از مریم مقدس را به همراه داشت. این لباس‌ها نقدهای زیادی را هم به دنبال داشتند.

عروسی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر

بیشتر لباس‌های داماد به رنگ‌های تیره بودند به جز کت و شلوار سفید رنگی که با لباس کورتنی ست شده بود. پشت کت داماد عبارت آقای بارکر و پشت کت عروس عبارت خانم بارکر گلدوزی شده بود.

لباس کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر
خانم و آقای بارکر

لباس‌های کیم کارداشیان

بسیاری از لباس‌های کیم هم دارای نمادهای مذهبی و البته برخی از این لباس‌ها به سبک گوتیک نزدیک بودند. این لباس‌ها هم طراحی برند ایتالیایی دولچه و گابانا بودند.

عروسی کارداشیان ها
لباس کیم کارداشیان در عروسی خواهرش
کیم کارداشیان در عروسی کورتنی کارداشیان

لباس‌های کلوئی کارداشیان

لباس‌های کلوئه کارداشیان در جشن عروسی خواهرش پر زرق و برق بودند. هر دو لباس کلوئی به رنگ‌های مشکی طراحی شده و با تاج تکمیل شده بودند. تور دامن یکی از لباس‌ها با قلب‌های قرمز تزیین شده بود. البته کلوئی لباس‌های راحت‌تری هم برای روزهای عروسی انتخاب کرده بود.

لباس کلوئی کارداشیان در عروسی کورتنی کارداشیان
لباس کلوئی از دولچه و گابانا
لباس کلوئی کارداشیان در عروسی خواهرش
استایل کلوئی کارداشیان

لباس‌های کایلی جنر

جنرها هم از برند دولچه و گابانا برای استایل‌های خود استفاده کردند اما تفاوت بین لباس‌های آنها این بود که بیشتر از طرح‌های گلدار استفاده کردند و تا حد یادی از استایل گوتیک فاصله گرفتند. هرچند هنوز هم المان‌های مذهبی مانند صلیب در استایل آنها دیده می‌شد و کندال هم پیراهنی به رنگ سیاه و شبیه به لباس‌های گوتیک پوشیده بود.

استایل کایلی جنر
لباس کایلی جنر در عروسی کورتنی کارداشیان
لباس کایلی جنر برای عروسی کارداشیان
لباس‌های کایلی جنر در عروسی

لباس‌های کندال جنر

پیراهن کندال به رنگ صورتی بلاش با نقاشی‌هایی که با دست انجام شده بودند با لباس گلدار کایلی به نوعی همخوانی داشت.

استایل کندال جنر در عروسی کورتنی کارداشیان
لباس‌های کورتنی جنر

کریس جنر

کریس جنر در عروسی دختر بزرگ‌ترش کورتنی کارداشیان با تراویس بارکر درحالی ظاهر شد که لباس رژگونه‌ای دولچه و گابانا آلتا مدا را پوشیده بود. این لباس با پولک‌ها و پرها پوشیده بود به طوریکه تمام توجهات را به خود جلب می‌کرد.

این ظاهر بسیار تأثیرگذار بود البته کاربران رسانه‌های اجتماعی لباس کریس را لباس فوق‌العاده شخصیت «Schitt’s Creek» که مویرا رز در اولین نمایش فیلم تخیلی خود، «کلاغ ها چشم دارند III» پوشیده بود، مقایسه کردند.

لباس کریس جنر در عروسی دخترش
لباس‌های کریس جنر در عروسی کورتنی کارداشیان و بارکر
استایل کریس جنر در عروسی کارداشیان و بارکر
استایل کریس جنر

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه