هفته مد میامی

پس از دو سال وقفه، بیست و دومین دوره هفته مد میامی به صورت حضوری برگزار شد و صحنه مد را به میامی بازگرداند

این رویداد، فرهنگ ، هنر و پایداری را باهم ترکیب میکند و میزبان افراد مهمی در عرصه مد است.

امسال، پس از تجربه همه‌گیری، این رویداد با تاکید بیشتری بر پایداری برگزار شد تا فعالان را تشویق کند به این سمت حرکت کنند و آسیب کمتری به محیط زیست بزنند.

یکی از بزرگترین مهمانان این مراسم برند میسونی بود. برند میسونی یک برند لاکچری پوشاک ایتالیایی است که در حال حاضر تحت مالکیت ورساچه قرار دارد. این برند در سال 1953 راه‌اندازی شد.

در کنار میسونی که به بافتنی‌های خاصش معروف است، نعیم خان، بنیتو سانتوس، آنجل سانچز، آگاتا روئیز د لا پرادا جدیدترین مجموعه های خود را در طول هفته معرفی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه