صندل‌های تابستانی

انواع صندل‌های تابستانه و ست کردن آنها

گرمای تابستان هر کسی را مجبور می‌کند تا به خنک‌ترین راحت‌ترین لباس‌ها روی بیاورد. صندل یکی از کفش‌های رایج برای دوره تابستان است. انواع صندل‌ها می‌توانند برای شما استایلی رسمی تا کژوال ایجاد کنند. حتی برای طبیعت‌گردی هم صندل‌های مناسبی وجود دارد که می‌توانند شما را خوش استایل کنند و راحتی شما را هم تضمین کنند.

پیج اینستاگرام بلاگرهایی که از تصاویرشون استفاده شده است: @itsyasminkarimi @mahtamazaheri @hatamianahita @vina.mohammadi @foroogh.roshan @hiva_mojiri

صندل‌های زنانه

صندل‌های زنانه نسبت به صندل‌های مردانه رایج‌ترند و انواع متنوع‌تری را در بر می‌گیرند. می‌توانید برای ساخت هر استایلی صندل مناسبی را انتخاب کنید.

صندل‌های تخت

صندل‌های تخت برای ایجاد یک استایل کژوال تا نیمه رسمی مناسب‌اند. این صندل‌ها با شلوارهای پارچه‌ای و گشاد ست می‌شوند. می‌توانید این صندل‌های تابستانی را با شلوارهای جین مام استایل یا مام استایل هم بپوشید. اگر از جین راسته استفاده می‌کنید با تا کردن پاچه‌های شلوارتان به دیده شدن بیشتر صندل‌ها کمک کنید.

صندل‌های ترندی 2022
صندل تخت 2022
صندل رنگی تخت

صندل‌های پاشنه‌دار

برای ساختن استایل اسمارت کژوال و استایل رسمی می‌توانید از کفش‌های پاشنه‌دار و یا لژدار استفاده کنید. این صندل‌ها با اورال‌های طرح‌دار و نیمه رسمی و یا شلوارهای اسکینی و راسته به راحتی ست می‌شوند. می‌توانید رنگ صندل خود را با کیف، شال و یا بخشی از لباس خود ست کنید.

صندل لژدار  ترند بهار و تابستان 1401
صندل لژدار ترند 2022
کفش لژدار مد جدید 1401

صندل‌های مردانه

شاید کمی قبل‌تر صندل‌های مردانه را تنها در کنار ساحل بر روی شن‌ها و یا در موقعیت‌های خاص می‌دیدیم اما این اکسسوری‌های جذاب در حال حاضر در بسیاری از استایل‌های خیابانی آقایان دیده می‌شوند. پس خوب است کمی درباره ست کردن این صندل‌ها بدانیم.

صندل با کت و شلوار

احتمالاً حتی تصور یک کت و شلوار شیک با صندل وحشتناک است. پس فکر ست کردن کت و شلوارهای رسمی را از سر بیرون کنید. راه حل برای ست کردن کت و شلوار این است که از کت و شلوارهای پارچه‌ای و غیر رسمی به همراه تیشرت یا بلوز طرح‌دار استفاده کنید. باید ظاهری غیر رسمی داشته باشید.

ست لباس مردانه با صندل
ست کردن صندل با لباس مردانه

صندل با کت تک

باز هم باید جوانب احتیاط را رعایت کنید. اما کت تک و صندل کار را برای شما راحت‌تر می‌کند. در مرحله اول از صندل‌های تیره بدون لوگو و خلوت استفاده کنید. جوراب را فراموش کنید. می‌توانید با صندل جوراب بپوشید اما در این نوع از استایل. شلوار را تیره و هماهنگ با کفش بپوشید. کت در رنگ‌های خنثی اطمینان بیشتری دارند. تمام اینها را با یک تیشرت رنگ روشن تکمیل کنید.

ست لباس مردانه و صندل مردانه 2022
صندل مردانه و کت تک

صندل با جین

پوشیدن صندل‌های تابستانی با جین از همه چیز راحت‌تر و رایج‌تر است پس برای شروع می‌توانید از این استایل استفاده کنید. سعی کنید تا جای ممکن استایل خودتان را کژوال و راحت نگه دارید. مسلماً پوشیدن چنین استایلی در مراسم رسمی چندان جالب نیست.

نحوه ست کردن صندل مردانه
صندل مردانه  جین

صندل با شلوار چینو

یک استایل مطمئن برای مردان در تابستان صندل، شلوار چینو و تیشرت است. دیگر از این ساده‌تر نمی‌شود. فقط کافی است رنگ‌های مناسب را کنار هم بگذارید و از چیزهای عجیب و غریب دوری کنید. چنین استایلی حتی برای گردشگری هم مناسب است. بهترین رنگ‌ها می‌توانند رنگ‌های خنثی، نود و خاکی باشند.

چه طور صندل مردانه را ست کنیم
ست کردن صندل و شلوار چینو

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترند مایو 2022

ترند مایو

فصل تابستان از راه رسیده است و وقت آن است که سری به کمدتان بزنید و آن را برای روزهای گرم تابستان آماده کنید. برای آنکه بدانید در تابستان به دنبال چه مایویی باشید بد نیست نگاهی هم به ترندهای مایو در تابستان 2022 بیندازید.

<<< ادامه
استایل با حجاب

کلاه‌های ترندی و حجاب

ست کردن کلاه با حجاب هم چندان کار ساده‌ای نیست. دیدن تعداد زیادی استایل باعث می‌شود انتخاب برای شما راحت‌تر شود و بهتر درباره ست کردن اکسسوری‌ها بدانید.

<<< ادامه

استایل‌های شیک تابستانه

امسال ترندهای استایل آقایان تنوع بسیاری دارد که در این پست برخی از آنان را به شما پیشنهاد داده‌ایم.

<<< ادامه