ایرانی‌ها در کن

ترانه علیدوستی که برای اکران فیلم برادران لیلا در کن حاضر بود، با استایل پوشیده ‌ای همراه با دامن شیفون و آرایش چشم اسموکی درخشید.

فرشته حسینی در حالی

با همسرش، نوید محمدزاده روی فرش قرمز ظاهر شد که استایل او برگرفته از لباس‌های افغان بود. کیف و تزیینات لباس حسینی دید نوینی به طراحی‌های سنتی افغانی داشت.

سعید روستا و نوید محمدزاده نیز سراغ استایل رسمی پیراهن، کت و شلوار مشکی و پاپیون رفتند. استایل آن‌ها از خانه مد راد بوده است.

زهرا امیر ابراهیمی در حالی در فرش قرمز کن حاضر شد که لباس رنگارنگی بر تن داشت. استایل و پرفورمنس‌های او به خوبی احساس آزادی را القا میکرد.

پیمان معادی همراه با دختر و همسرش در این جشنواره شرکت کرد. لباس دختر او از تارا پرورش و همسرش لباسی از نسیم اخوان به تن داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه