بستن روسری

 روسری اکسسوری است که ما هر روزه بر سر می‌کنیم. آیکونی می‌تواند استایل ما را به کلی تغییر دهد. برای آنکه بتوانیم متفاوت عمل کنیم خیلی خوب است که انواع مختلفی از نحوه روسری سر کردن را بلد باشیم.

بستن روسری ترندی 2022

به طور کل برای آنکه بتوانیم بهترین مدل را انتخاب کنیم باید بدانیم کدام روسری مناسب است. انواع روسری‌های نخی، ابریشمی و غیره در ابعاد و قواره‌های مختلف وجود دارند. با توجه به سلیقه و مدلی که مد نظرتان است روسری خود را انتخاب کنید.

روسری ترند 1401

برای درست کردن انواع گل و تا با روسری انواع نخی و قواره بزرگ مناسب‌ترند. روسری‌های قواره کوچک بیشتر برای مدل‌های ساده مناسب هستند. روسری‌های ابریشمی را با احتیاط بیشتری استفاده کنید چراکه این جنس پارچه می‌تواند بسیار گران و حساس باشد.

مدل بستن روسری ترندی

امروزه باندانا هم از جمله اکسسوری‌های رایج و محبوب است. می‌توانید بانداناها را مانند روسری قواره کوچک یا به عنوان هدبند مورد استفاده قرار دهید.

با توجه به این نکات بیایید نگاهی به چند مدل بستن روسری و شال بیندازیم که در عین سادگی می‌توانند استایلی متفاوت برای شما ایجاد کنند.

روش بستن روسری جذاب
روش بستن باندانا مانند هدبند
نحوه سر کردن روسری
روسری جذاب و ترندی
انواع بستن روسری با حجاب

پرستو / Parastoo

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه