جیلو در سال ۲۰۲۲ 

به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۲ برای جیلو، سلبریتی محبوب دنیای مد و فشن، سال بسیار خوبی بوده است. او در سال گذشته برای بار چهارم و پس از ۵ بار نامزدی ناموفق پیشینش، بلاخره لباس عروس به تن کرد. علاوه بر این، بعد از ۹ سال دوباره به فعالیت خود در دنیای موسیقی بازگشت و از آلبوم جدیدش (این من هستم… حالا) هم رونمایی کرد. با مدولادن تا انتهای این مقاله همراه باشید و نظراتتون رو برامون بنویسید. 

در سال ۲۰۲۲ بالاخره بعد از حدود ۲۰ سال جدایی، بنیفر (بن افلک و جنیفر لوپز) مجددا به هم بازگشتند و ارتباطی نو را از سر گرفتند. رابطه‌ی این دو ستاره محبوب در دنیای سلبریتی‌ها از زمان فیلمبرداری gigli در سال ۲۰۰۲ آغاز شده بود. این عاشقانه‌ی جذاب و پر سر و صدا از بقیه روابط جیلو متمایز بود چرا که الماس‌های صورتی و ارزشمند Harry Winston را معیار حلقه‌های یک نامزی دراماتیک کرد. علیرغم علاقه‌ی شدید این دو ستاره برنامه‌ها ریزی‌هایی که برای ازدواجشان در ۲۰۰۴ داشتند، درست چند روز قبل از مراسم ازدواج، نامزدی‌شان به‌هم خورد. این دو یکی از علل به هم‌خوردن ارتباطشان را توجه بیش از اندازه‌ی رسانه‌ها  به ارتباط خصوصی‌ بین خودشان اعلام کردند. بعد از به هم‌خوردن این نامزدی احتمالا چرخ زندگی بر وفق مراد جیلو گشت، مادر شد، ازدواج کرد و مجددا بعد از جدایی از مارک آنتونی وارد روابط عاطفی جدید و هیجان انگیز دیگری شد. اوایل سال ۲۰۲۱ بود که جوش و خروش ازدواج جیلو با الکس رودریگز ستاره‌ی سابق بیسبال، فرونشست. خبر خیانت ریدروگز به سرعت همه‌جا پخش شد اما جیلو هیچ واکنشی در رسانه‌ها و فضای مجازی نشان نداد. در چندین مصاحبه‌ی اولیه خود هم اعلام کرد برای برطرف کردن مشکلات بین خودشان، به زمان بیشتری نیاز دارند. این صحبت‌ها در حالی بود که آن‌ها دوبار برای فراگیری ویروس کرونا مراسم ازدواج تجملاتی خود در ایتالیا را به تعویق انداخته بودند. بالاخره در جولای سال ۲۰۲۱ به لطف پاپاراتزی‌ها از ارتباط دوباره‌ی جیلو و بن افلک پرده براداشته شد و رودریگز به طور کامل از صحنه‌ی زندگی جیلو حذف شد. بله بنیفر مجددا به هم بازگشته بودند و اینبار جدی‌تر و مصمم‌تر از گذشته.  جیلو و بن در مراسم‌های زیادی در کنار فرزندانشان دیده می‌شدند و تقریبا اولین تصاویر بوسه‌های آن ها در ملا عام مربوط به جشن تولد ۵۲ سالگی جیلو بود. 

پس از عیان شدن ارتباط بنیفر، جیلو در ۸ جون ۲۰۲۲ یک مستند کوتاهی از زندگی خود، نقاط اوج و فرودش و تمام لحظات تاثیر گذار و تجربیاتش منتشر کرد. این مستند از سبکه‌ی نتفلیکس با نام نیمه‌عمر، Halftime پخش شد و تا امروز (ژانویه ۲۰۲۳) ریت  IMDb آن ۶.۵ است.  

مدولادن تنها مجله‌ی اینترنتی مد و فشن هست که یک مقاله کامل در مورد حلقه‌های گرانقیمت نامزدی و ازدواج جیلو منتشر کرده است. در مقاله‌ی قبلی اشاره کردیم که الماس های رنگی نامزدی، بعد از حلقه‌ی صورتی رنگی که بن افلک به جیلو داده بود ترند شدند و در دنیای مدوفشن جایگاه ویژه‌ای پیدا کردند. افلک اینبار با یک حلقه‌ی ۳ الماسه، ۲ الماس کوچکتر در دوطرف و یک الماس بزرگتر سبز رنگ در وسط، از جیلو خواستگاری کرد. جنیفرلوپز ۵۳ ساله و بن افلک ۵۰ ساله، بالاخره در ۱۶ جولای سال ۲۰۲۲ به دور از حواشی و جنجال‌های رایج سلبریتی‌ها در یک کلیسای کوچک و مراسم خصوصی در لاس‌وگاس، نوادا، ازدواج کردند. لوپز روز بعد از طریق خبرنامه طرفداران خود در از این واقعه مطلع کرد. او عکس ها، فیلم ها و جزئیات این شب بزرگ را به اشتراک گذاشت و نوشت: ما این کار را کردیم. عشق زیباست، عشق مهربان است، و معلوم شد که عشق صبور است، به اندازه‌ی بیست سال صبور.

لوپز در خبرنامه خود در پایان گفت: “آنها وقتی گفتند که «تمام آنچه که نیاز دارید عشق است» درست می گفتند. ما بسیار سپاسگزاریم که یک خانواده جدید و فوق‌العاده متشکل از پنج فرزند شگفت‌انگیز داریم و یک زندگی‌ که هرگز دلیل بیشتری برای انتظارش نداشتیم… عشق چیز بزرگی است، شاید بهترین چیزها و ارزش انتظار را دارد.”

بعد از آن جشن ازدواج بنیفر تقریبا از جمعه تا شنبه در تاریخ ۲۰ آگست ۲۰۲۲ در منزل بن افلک در خارج از ساوانا، جورجیا، با همراهی دوستان، خانواده و نزدیکان این دو به سرانجام رسید. کد لباس مراسم ازدواج این دو زوج تمام سفید بود و مهمانان نیز به این ترکیب پایبند بودند.

در روز یکشنبه برادر کوچکتر بن افلک، کیسی افلک در یک پست اینستاگرامی ازدواج این دو را تبریک گفت و در قسمت متن تصویر نوشت: چیزاهای خوب در زندگی ارزش انتظار کشیدن را دارند (اشاره به ۲۰ سال انتظار ایندو برای رسید به هم) در این عکس تصویری از پیچ و خم ها، شروع های جدید و یافتن مخازن تازه برای یک عشق قدیمی دیده می‌شود. به خانواده خوش آمدید. برای یک اختلال واقعی آماده شوید! شوخی می کنم. شوخی می کنم. جن، شما یک جواهر هستید و ما شما را خیلی دوست داریم. 

جیلو برای جشن ازدواج خود ۳ لباس متفاوت از کاکلشن کوتور رلف لورن به تن کرد. طراحی لباس سفید و بلندی که مشخصا برای لباس عروس خود انتخاب کرده بود بسیار ساده و زیبا بود. مجله‌ی مد و فشن وگ هم در سرتیتر گزارشات همان هفته تصویر جیلو در این پیراهن زیبا را منتشر کرد. این لباس یک پیراهن مدل ماهی ساده با یقه‌ی ایستاده بود که چین‌های دور یقه، سرشانه‌ها و دامن لباس به چشم‌نوازی آن می‌افزود. تور بلند جیلو و موهای ساده‌ای که بالا بسته شده بودند هم وجه تمایز ویژه‌ای از سایر عروس‌ها بود که در عکس‌های عروسی جیلو به چشم می‌خورد. 

جیلو بعد از گذشت حدود ۳ ماه از شروع مجدد زندگی مشترک خود با بن افلک در یک پست اینستاگرامی از اولین آلبومش در طی ۹ سال اخیر رونمایی کرد که در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. با انتشار این خبر اینطور به نظر می رسد که جیلو تقریبا مسیر زندگی‌اش را معکوس خواهد رفت. نام این آلبوم This Is Me…Now (این من هستم… حالا) است. حتما می‌پرسید چرا معکوس؟ خب باید گفت که جیلو همانطور که به نامزد ۲۰ سال پیش خود بازگشته است، به آلبوم ۲۰ سال پیش خود نیز بازگشته است. مشابه همین نام آلبوم، در سال ۲۰۰۲ البته در نوامبر سال ۲۰۰۲ بعد از اینکه خبر نامزدی و گرفتن حلقه‌ی جیلو پخش شد، آلبوم This Is Me… Then از جیلو منتشر شد. آلبومی که ۲۰ سال پیش منتشر شد به فراز و نشیب‌های روابط عاشقانه‌ی جیلو و بن اشاره داشت و حالا بعد از گذشت همین زمان مشابه درست در سالی که با این مرد ازدواج کرد مجددا آلبومی جدیدی روانه‌ی بازار کرد که به ارتباط تازه‌ی بین دو نفر بعد از گذشت سالیان طولانی اشاره دارد. 

او این خبر را با ویدیویی از زمان انتشار آلبوم قدیمی خود  در دو دهه‌ی پیش اعلام کرد که در آن نشان می‌دهد چگونه در حال تبدیل شدن به جیلو فعلی است. علاوه بر آن از لیست آهنگ‌هایی که قرار است در آلبوم جدید گنجانده شود رونمایی کرد و گفت آنچه را که در ۲۰ سال گذشته از سر گذرانده به اشتراک خواهد گذاشت.

در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی آمده است که : آلبوم (این من هستم… حالا)، یک دوره موسیقی جدید را برای جنیفر لوپز منعکس می کند و سفر عاطفی، روحی و روانی او را در دو دهه گذشته نشان می دهد. یک پروژه احساسی خالص و صادقانه، کاملا متفاوت با آنچه قبلا تولید کرده است. او در مورد زندگی و تجربیات خود می‌نویسد و می‌خواند که برای همه ما طنین انداز خواهد شد. علاوه بر این، این داستان‌های زندگی‌نامه‌ای که از آلبوم بیرون می‌آیند منجر به کلید خوردن پروژه‌های دیگری می شود که سال آینده منتشر خواهد شد. 

لیست آهنگ های “This Is Me… Now” به شرح زیر است:

1. This Is Me … Now

2. Be Yours

3. Mad in Love

4. Can’t Get Enough

5. Rebound

6. not. going. anywhere.

7. Dear Ben pt. ll

8. Hummingbird

9. Hearts and Flowers

10. Broken Like Me

11. This Time Around

12. Midnight Trip to Vegas

13. Greatest Love Story Never Told

جنیفر لوپز اخیراً به Vogue اظهار داشت که این آلبوم “صادقانه‌ترین کاری است که تا به حال انجام داده‌ام” و گفت انتظارش بعد از انتشار آلبوم این است که دنیایی بسازد همگام و همراه با موسیقی درست مثل “دیوار” از پینک فلوید اما با تمرکز بیشتر و خالصانه‌تر بر عشق. 

از دستاوردهای مهم دیگر در سال ۲۰۲۲ برای جیلو این بود که به صورت حرفه‌ای در کمدی رمانتیک Marry Me «با من ازدواج کن» با اوون ویلسون ظاهر شد و در فیلمShotgun Wedding  «عروسی با تفنگ ساچمه ای» در کنار جاش دوهامل نیز ایفای نقش کرد. 

منابع: 

1. https://www.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2022/08/21/jennifer-lopez-ben-affleck-host-second-wedding/7843387001  

2. https://www.marca.com/en/lifestyle/music/2022/11/26/638149f7ca4741234f8b4576.html

3. https://www.vogue.com/slideshow/images-of-the-week-jennifer-lopez-and-ben-affleck-celebrate-their-marriage

4. https://www.today.com/popculture/music/jennifer-lopez-announces-new-album-this-is-me-now-rcna58449

مهشاد / Mahshad

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه