کایلی جنر چگونه تغییر کرد؟

در حالی که منتقدان و طرفداران کایلی معتقدند که انواع عمل‌های جراحی ، از فیلر لب تا لیفت باسن برزیلی، انجام داده است، او در مصاحبه‌هایش اصرارداشت تغییراتش مربوط به آرایش است. به عنوان مثال کایلی تا مدتی پیش تغییر حجم و فرم لبهایش را مربوط به خط لبش می‌دانست اما اخیرا فاش کرد که سال‌هاست از فیلر لب استفاده می‌کند. این برخورد او باعث شده طرفدارانش تصور کنند کایلی جنر سایر عمل‌های زیبایی‌اش را نیز پنهان می‌کند.

LOS ANGELES, CA – MAY 22: Kylie Jenner attends the SK8 4 Life event benefiting The Rob Dyrdek Foundation at Fantasy Factory on May 22, 2010 in Los Angeles, California. (Photo by Noel Vasquez/Getty Images)

تغییرات استایل از کجا آغاز شد؟

کایلی جنر برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ برای اکران فیلم پدرش، کتلین جنر، روی فرش قرمز ظاهر شد اما از سال ۲۰۰۷ حضور جدی او در فرش قرمز آغاز شد. در آن سال شیطنت‌های کایلی در برنامه تلویزیونی باعث جلب توجه‌ها به او شد.

تا سال ۲۰۱۲ کایلی به عنوان یک نوجوان با ظاهری معمولی در عموم ظاهر می‌شد اما پس از آن استایل او تغییر کرد. برنزه کردن پوست، پوشیدن لباس‌های چرم با رنگ تیره و استفاده از کفش‌های پاشنه بلند تلاش او برای بزرگ‌تر به نظر رسیدن در ۱۵ سالگی را نشان می‌داد.

در ۲۰۱۴ کایلی جنر با کوتاه کردن موهای بلند و پرپشتش تا شانه و افزایش حجم دو برابری لبش تغییر بزرگی در استایل خود بوجود آورد. سرانجام در سال ۲۰۱۵ کایلی جوان ، استایل کاملا زنانه‌ای داشت. دیگر تغییرات بدنی، آزمایش آرایش‌های جدید و استفاده از اکستنشن‌های رنگی توسط او کسی را متعجب نمی‌کرد و شایعاتی پیرامون عمل پروتز سینه کایلی در این سال آغاز شد.

سرانجام جایگاه کایلی به عنوان ملکه مد و فشن در سال ۲۰۱۶ ثابت شد. شاید تصور کنید که کایلی جنر در تغییرات ظاهری عجله کرده است، اما در نظر بگیرید که تقویم برای او مانند سایرین نیست و پیش از بیست سالگی به یک تاجر بزرگ در صنعت آرایشی با تاسیس برند خود تبدیل شد.

نظر خودتان را درباره تغییرات کایلی جنر با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه