تیلور ملکه دراماها

تیلور و کیتی پری

قدیمی‌ترین حاشیه‌ی تیلور سوییفت به کدورت میان او و کیتی پری بر سر رزرو رقاص‌های پشت صحنه برای تور، در سال ۲۰۱۴ برمیگردد. بر اساس شایعه‌ای، آهنگ  “bad blood” دیس تیلور به کیتی بود که او هم با آهنگ “swish swish”  پاسخ داد.

 این دشمنی تا حدی برای تیلور جدی و مهم بود که در سال ۲۰۱۷ به پیشنهاد صلح کیتی علنا پاسخی نداد. سرانجام در سال ۲۰۱۹ کیتی پری یک شاخه زیتون به تور تیلور سوییفت فرستاد که موجب شد کدورت میان آن‌ها پایان یابد و او با انتشار آن در اینستاگرام از کیتی تشکر کرد.

تیلور و نیکی میناج

در سال ۲۰۱۵ آهنگ “bad blood” تیلور که کیتی پری را مخاطب قرار میداد، در مراسم VMA  نامزد شد. نیکی میناج در آن سال انتظار داشت که برای دو موزیک ویدیوی پرطرفدارش، نامزد جایزه شود اما هنگامی که متوجه شد اتفاقات برخلاف میلش است، نارضایتیش را در توییتی نشان داد : ” اگر ویدیو شما از زنانی با اندام باریک تجلیل کند، شما نامزد جایزه خواهید شد” 

تیلور خود را مخاطب این توییت تصور کرد و در پاسخ به نیکی توییتی منتشر کرد و او را متهم کرد زنان را در مقابل هم قرار میدهد. این اختلاف جزیی منجر به بحث‌های نژادپرستی شد. این دو در مراسم VMA2015  با در آغوش گرفتن یکدیگر، نشان دادند از کدورت‌ها گذشته‌اند اما با حمایت نیکی میناج از دیس بک کیتی به تیلور دوباره رابطه این دو سلبریتی با چالش روبرو شد. 

تیلور سوییفت و نیکی میناج

تیلور و جو جوناس

در سال ۲۰۰۸ تیلور ادعا کرد که رابطه‌ی او با جو جوناس طی یکی تماس ۲۷ ثانیه‌ای از جانب جو به پایان رسیده است. این موضوع خشم طرفداران تیلور را  نسبت به برادران جوناس برانگیخت. با این حال جو با انتشار پستی ادعا کرد که او به تماس تلفنی پایان نداده است و این گمان را به وجود آورد تیلور پس از شنیدن حرف‌هایی که ناخوشایندش بوده‌است به تماس پایان داده است. این دو پس از مدتی کدورت‌ها را کنار گذاشتند به طوری‌که حدس زده می‌شود سوژه‌ی ضبط مجدد آهنگ  Mr Perfectly Fine جو باشد.

تیلور سوییفت و جو جوناس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه