تیلور در جنگ با کانیه

اگر بخواهیم یک اسم را در صدر نام دشمنان تیلور سوییفت قرار دهیم، او کانیه است. درامای تیلور و کانیه از سال ۲۰۰۹، زمانی که تیلور تنها ۱۹ سال داشت آغاز شد. در آن سال تیلور جایزه بهترین موزیک ویدیو را برنده شد اما کانیه به صحنه هجوم برد و با گرفتن میکروفون از تیلور و به هم زدن سخنرانی او، اعلام کرد که از نظر او بیانسه لایق این جایزه بوده نه تیلور!

تیلور سوییفت و کانیه وست در سال 2009

کانیه بعدها عذرخواهی کرد اما این موضوع مدت زیادی در صدر اخبار بود. تیلور اعلام کرد او و کانیه بارها درباره این اتفاق صحبت کردند و مشکلات میانشان حل شده. اما بار دیگر میان این دو در سال ۲۰۱۶ طوفان به پا شد. در آن سال کانیه آلبومی به نام “زندگی پابلو” منتشر کرد. او در رپ آهنگ “معروف” از این آلبوم تیلور را هدف قرار داد و گفت : من و تیلور می‌تونیم باهم سکس داشته باشیم چون من اون رو معروف کردم ، و تیلور را در انتها“bitch” خطاب کرد. همچنین در موزیک ویدیو این قطعه، بدن‌های لخت متعددی نشان داده شد که یکی از آن‌ها شباهت بسیاری به تیلور داشت.

موزیک ویدیو famous

تیلور از این موضوع بسیار عصبانی شد و این خشم زمانی بیشتر شد که کیم کارداشیان (همسر سایق کانیه) اعلام کرد که کانیه برای این شعر از تیلور تایید گرفته است در حالیکه تیلور اعلام کرد که تنها با بخش اول این شعر موافقت کرده است. کشمکش‌های این دو سلبریتی تا سال ۲۰۲۰ ادامه پیدا کرد اما سرانجام درحالیکه تیلور با اسکاتر براون، مدیر موسیقی، اختلاف پیدا کرده بود، کانیه در توییتر از او حمایت کرد و این دشمنی خاتمه یافت.

تیلور سوییفت و کانیه وست در سال 2015

منابع :

Taylor Swift’s Feuds: the Full History Behind All of Them (insider.com)

Taylor Swift Infamous Celeb Feuds: Katy Perry, Kanye West, More (j-14.com) Taylor Swift’s Feuds Then and Now: Katy Perry, Kanye West, More (usmagazine.com)

Taylor Swift feuds: From Kim Kardashian to Kanye West | The Sun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه