چرا مردم از مگان مارکل بیزارند؟

بازیگر مطرح سریال suit در سال ۲۰۱۶ شروع به ملاقات با پرنس هری کرد. در سال ۲۰۱۷ طی یک مصاحبه نامزدی خود را اعلام کردند و مسیر دشوار آن‌ها با خانواده‌ی سلطنتی آغاز شد. سرانجام در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند و با گذشت چهارسال، این زوج یک روز صلح با رسانه‌ها را هم نداشته‌اند.
منتقدان، دوشس را به عنوان فردی که دوست دارد نقش قربانی را بازی کند، توصیف می‌کنند. همچنین او را به قلدری برای کارکنان و ریاکاری در مسائل اجتماعی و زیست محیطی متهم کرده‌اند. این درحالی است که مدافعان مگان، این حملات را ناشی از تعصبات جنسیتی و نژادپرستی دانسته‌اند که توسط رسانه‌ها تحریک می‌شود.
با این حال نمی‌توان انتقادها را زمانی که مگان در بسیاری از مصاحبه اعلام کرده با او ناعادلانه رفتار شده، غیر منطقی در نظر گرفت، چرا که او در ازدواج با پرنس هری به ثروت و شهرت بسیاری رسید. این واقعیت با تلاش‌های اغراق آمیز مگان برای اعلام آن که با تلاش به این موقعیت رسیده است، مغایرت دارد.

مدافعان دوشس ساکسس، در پاسخ به انتقادها، رفتار رسانه‌ها با مگان و کیت را مقایسه می‌کنند و معتقدند درحالی که رسانه‌ها همواره به کیت احترام می‌گذارند، همواره بدون توجیه به مگان حمله می‌کنند. آن‌ها به صحبت‌های پرنس هری در مصاحبه با اپرا در سال ۲۰۲۱ استناد می‌کنند.

در آن مصاحبه این زوج درباره دلایل خروج خود از انگلستان و عقب‌نشینی در وظایف سلطنتی توضیح دادند . همچنین دوک ساکسس از نژاد پرستی اعضای خانواده‌ی سلطنتی در زمان بارداری مگان پرده برداشت. او اعلام کرد که در مکالمه‌ای که با کاخ داشته آن‌ها در مورد میزان تیرگی رنگ پوست آرچی، فرزند مگان و هری، اعلام نگرانی کرده‌اند.

آنچه مسلم است خاندان سلطنتی بریتانیا دارای سلسله مراتب اجتماعی تشریفاتی است و مگان مارکل به عنوان یک زن رنگین پوست ،آمریکایی و با سابقه طلاق، شرایط دشواری را در انگلستان گذرانده است.

منابع :

10 Reasons Why People Hate Meghan Markle, the Duchess of Sussex – ReelRundown

Meghan Markle’s Ups and Downs With the Royal Family: Timeline (usmagazine.com)

Why Does the Public Hate Meghan Markle? — Empire State Tribune

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه