سلبریتی‌های ورشکسته

مایکل جکسون

پادشاه پاپ زمانی که به طور ناگهانی فوت کرد بدهی ۴۰۰ میلیون دلاری داشت. مایکل جکسون مشهور سالانه حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشت اما سرمایه‌گذاری در پروژه‌های هنری و هزینه‌های قانونی برای مبارزه با رسوایی کودک آزاری او را ورشکست کرد.

نیکلاس کیج

نیکلاس کیج، زمانی یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود با ۱۵۰ میلیون دلار دارایی بود که زندگی بسیار لوکسی داشت. همین موضوع او را با دردسرهای بسیاری در آینده روبرو کرد. به عنوان مثال در سال ۲۰۰۶ یک جزیره و چهار قایق تفریحی با مجموع قیمت ۲۵ میلیون دلار خریداری کرد. از دارایی های او می‌توان به یک قلعه‌ در آلمان و ۱۵ اقامتگاه در آمریکا و خانه‌های متعددی در کشور‌ها و قاره‌های مختلف اشاره کرد. او  در سال ۲۰۰۹، ادعا کرد که نتوانسته است بیش از ۶.۲ میلیون دلار مالیات بر درآمد فدرال برای سال ۲۰۰۷ بپردازد. همزمان با آنه کیج از مدیر تجاری سابق خود به دلیل سوء مدیریت‌های مالی شکایت کرد، خانه های او در نیواورلئان، بل ایر و نوادا توقیف و در حراج فروخته شد. در حال حاضر ثروت او حدود ۲۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

مایک تایسون

بوکسور سنگین وزن، علیرغم درآمد ۴۰۰ میلیون دلاری ورشکست شد و از زندان سر در آورد. او موفق شد تا همه درآمدش را برای اقلام مانند ببر بنگال، جواهرات و وان ۲ میلیون دلاری خرج کند. در سال ۲۰۰۳ تایسون به مقامات مالیاتی بریتانیا، وکلا، مدیران مالی و تهیه‌کننده‌ها بدهکار بود. همچنین او مجبور شد ۹ میلیون دلار برای طلاق و نفقه بپردازد ومدتی را در زندان سپری کند. او از سال ۲۰۱۸ دوره بازپروری خود را گذرانده و به سراغ تجارت ماری جوآنا رفته است.

جانی دپ

اسطوره خلق نقش‌های بینظیری مانند ادوارد دست قیچی و کاپیتان جک اسپارو نیز در دام ورشکستی افتاد. جانی دپ درآمد چشمگیر ۲۰ میلیون دلاری برای هر فیلم داشت و فوربس در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ او را یه عنوان پر درآمدترین بازیگر هالیوود معرفی کرد. اما او با خرج‌های بی‌رویه و عجیبی مانند هزینه‌ کردن ۳ میلیون دلار برای شلیک خاکستر روزنامه نگار مشهور تامپسون از یک توپ و یا به طور مثال هزینه‌ی ۳۰ هزار دلاری ماهیانه برای شراب، ثروت خود را از دست داد. البته ناگفته نماند که درگیری حقوقی او با همسر سابقش نیز در این وضعیت تاثیر گذار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

پیش‌نمایش باربی

فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ پس از مدت‌ها انتظار، شب گذشته در لس‌آنجلس به نمایش درامد و بینندگان را تحت تاثیر قرار داد. در این مطلب به بررسی حواشی این پیش نمایش فیلم خواهیم پرداخت.

<<< ادامه