جدایی مگان و پرنس هری

داستان پرنسی که عاشق یک دختر معمولی می‌شود و به خاطر او از سختی‌ها عبور می‌کند و آخر قصه تا پایان عمر به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند را، همه شنیده‌اید.  این بار اما پایان قصه شاید خوش نباشد. پرنس هری برای رسیدن به مگان با خانواده سلطنتی جنگید و در نهایت از آن‌ها جدا شد تا با همسر و فرزندانشان در آمریکا زندگی کند. در روزهای اخیر گزارش‌ها مبنی بر اخلاف میان زوج ساسکس منتشر شده است.

گفته می‌شود اختلاف این زوج زمانی آغاز شد که هری از افشاگری‌های مگان انتقاد کرد و آن‌ها را بزرگنمایی خواند.

آنجلا لوین، زندگی‌نامه‌نویس سلطنتی، ادعاهای تکان‌دهنده‌ای درباره رابطه شاهزاده هری و مگان مارکل مطرح کرده است و می‌گوید دوشس به آرامی خود را از دوک جدا می‌کند و امیدوار است که حضانت کامل فرزندانشان، شاهزاده آرچی و پرنسس لیلیبت را بر عهده بگیرد. این شایعات زمانی قوت گرفت که مگان در حال گذراندن وقت خود با دوستانش دیده شد در حالی که پرنس هری به تنهایی در مراسم تبلیغ کتاب خود ظاهر شد. همچنین این زوج در کریسمس امسال عکس خانوادگی منتشر نکردند.

گفته می شود هری پسر کوچکتر پادشاه چارلز سوم در اتاق خصوصی خود در یک مجموعه هتل مجلل در لس آنجلس وقت خود را میگذراند تا از مگان فاصله گیرد.

اسکای نیوز گزارشی را منتشر کرد و در آن اعلام کرد هری علیرغم چشم‌پوشی از امتیازات خود، قصد دارد به بریتانیا برگردد و خانواده سلطنتی نیز آماده استقبال از او هستند. پیشخدمت سابق پرنسس دایانا نیز بر این باور است که هری نسبت به حقیقت تصمیم‌های مگان آگاه شده است و برای همیشه، بدون همسرش قرار است به بریتانیا بازگردد.این را در نظر داشته باشید که هیچ ازدواجی همواره در آرامش نیست و اختلاف میان زوج‌ها موضوعی عادی است. امیدواریم تا اختلافات میان این زوج به زودی حل شوند و شاهد دیدن آن‌ها در کنارهم و خوشحال باشیم

منابع:

Divorce looming between Harry and Meghan? The Sussex are reportedly on the verge of splitting up, per report | Marca
Harry, Meghan split up: Just a matter of time, ‘all is not well’; say experts (firstpost.com)
Meghan Markle planning to break up with Prince Harry, claims Angela Levin (thenews.com.pk)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه