پیش‌نمایش باربی

داستان این فیلم درباره باربی است که در دنیای زیبا و فانتزی باریبلند زندگی می‌کند اما پس از مدتی شروع به پرسیدن سوالات عجیب و غریبی می‌کند. در فیلم بازیگران مشهوری مانند مارگو رابی، رایان گاسلینگ و دوا لیپا حضور دارند و از آن دسته فیلم‌های سال ۲۰۲۳ است که انتظار می‌رود بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار گیرد.

برای نمایش این فیلم همه فضای نمایش حال و هوای باربی به خود گرفته بود، از سالن نمایش که با عروسک‌های باربی و کن تزیین شده تا لباس‌های صورتی نگهبانان امنیتی. همچنین برای این پیش نمایش به جای فرش قرمز از یک فرش صورتی با لوگو تایپ صورتی استفاده شده بود.

دوالیپا که نقش یکی از باربی‌ها را بازی می‌کند در این پیش نمایش در یک لباس نقره‌ای درخشان با لباس زیر سفیدی که کاملا فکر شده استایل شده بود، ظاهر شد و استایل خود را با یک گردنبند الماس از Tiffany & co کامل کرد.

مارگو رابی، بازیگر اصلی فیلم باربی، از پوشیدن رنگ صورتی برای این مراسم اجتناب کرد و با ظاهری الهام گرفته از باربی دهه ۶۰، با لباس مشکی روی فرش قرمز ظاهر شد که کاملا با مدل مو و میکاپ او هماهنگی داشت. او یک لباس مشکی براق دکلته، یک جفت دستکش اوپرا ، کفش‌ها مشکی و چوکر الماس را انتخاب کرده بود.

رایان گاسلینگ نیز که نقش اصلی کن را بازی می‌کند، با ظاهر شدن در یک کت شلوار صورتی ملایم به خوبی حال و هوای باربی را به نمایش گذاشت.

پس از اکران، نظرات بینندگان اولیه به سرعت منتشر شد. جوزف دکلمایر، نویسنده، فیلم را خنده‌دار، غم انگیز و هوشمندانه توصیف کرد و عملکرد رابی را تحسین کرد. نویسنده دیگر، نمیروف، طراحی صحنه و لباس را تحسین کرد اما معتقد است که برای باربی‌های دیگری به جز مارگو و رایان، شخصیت پردازی بیشتری باید انجام میشد. شما این فیلم را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ ما هم مشتاقانه منتظر اکران عمومی آن هستیم.

منابع

‘Barbie’ First Reactions Praise Greta Gerwig, Margot Robbie Movie – Variety

‘Barbie’ Co-Writer Noah Baumbach Skips World Premiere over WGA Strike – Variety

See the Red-Carpet Style From the Star-Studded ‘Barbie’ Premiere | Marie Claire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه

مالوما و دوست‌دخترهایش

مالوما خواننده جذاب کلمبیایی، بیشتر شهرت خود را از خواندن آهنگ‌هایی درباره عشق و دلشکستگی بدست آورده است. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید در زندگی شخصی او روابط عاشقانه چطور بوده است. با ما در این مطلب همراه باشید.

<<< ادامه