آریانا گرانده در عشقی جدید

در دسامبر سال 2020 آریانا گرانده زیبا، خبر ازدواجش را اعلام کرد و طرفداران خود را غافلگیر کرد. او که به دور از هیاهو و زرق و برقی که از افراد مشهور آمریکایی سراغ داریم، در یک مراسم مختصر و ساده با 20 مهمان ازدواج کرد، اکنون خبر جداییش منتشر شده. همسر سابق آریانا، دالتون گومز مشاور املاک آمریکایی در کالیفرنیا بود. او در یک خانواده تاجر به دنیا آمده است و دارایی خالصش حدود 20 میلیون دلار برآورد می‌شود. جالب است بدانید که دالتون گومز از آریانا سه سال کوچکتر است و این دو پیش از ازدواج کمی بیشتر از یکسال با یکدیگر در رابطه بودند.

پس از اینکه آریانا به تنهایی برای تماشای مسابقه تنیس رفت، خبرنگاران اعلام کردند که او در یک هفته گذشته بدون حلقه دیده شده است. طبق گزارش خبرگزاری تایمز، این زوج از چند ماه پیش با یکدیگر به اختلاف خورده بودند و تلاش آن‌ها برای حل مشکلاتشان شکست خورده است.

پیرامون این جدایی شایعات فراوانی وجود دراد. برخی گزارش میدهند دالتون بارها به آریانا خیانت کرده است یا از شهرت زیاد او شاکی بوده است. حتی برخی از شایعات فراتر می‌روند و ادعا می‌کنند با اینکه آریانا برای رابطه با گومز جلو رفته است، گومز به دلیل ثروت آریانا وارد آن شده است، با این وجود این زوج از یکدیگر دوستانه جدا شده‌اند.

آنچه حتما شما را غافلگیر خواهد کرد، خبر رابطه جدید آریانا است. پس گذشت حدود یک هفته از انتشار خبر جدایی او بلافاصله شایعاتی مبنی بر رابطه او با اتان اسلاتر منتشر شد. جالب است بدانید که این خواننده و بازیگر 29 ساله که شهرتش را مدیون نقش باب اسفنجی است، چند هفته پیش از همسرش جدا شده است. اتان از ازدواج سابق خود یک فرزند نیز دارد و خوش‌شانسی‌اش را مدیون همبازی بودن با آریانا در فیلم Wicked  است.

اکنون باید منتظر بود و دید next please 2  منتشر می‌شود یا خیر. نظر شما چیست؟

منابع

Ariana Grande Scrubs Instagram of Wedding Photos Amid Dalton Gomez Divorce | Vanity Fair

Ariana Grande Scrubs Instagram of Wedding Photos Amid Dalton Gomez Divorce | Vanity Fair

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه