گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

زمانی که صحبت از پرحاشیه و لوکس بودن می‌شود، امکان ندارد نامی از خانواده کارداشیان جنر به میان نیاید. در سال 2011 زمانی که کیم کارداشیان به این اندازه ثروتمند و مشهور نبود، برای عروسی‌اش با بازیکن بسکتبال حدود 10 میلیون دلار هزینه کرد. هرچند که همه میدانیم این عروسی بیش از 72 روز دوام نیاورد و کیم درخواست طلاق داد. این طلاق دو سال بعد ، 2013، شد که او از کانیه وست فرزند اولش را باردار بود.

مایکل جردن و ایوت پریتو

پادشاه بسکتبال به عروسی‌ای مجلل نیز نیاز دارد ! این زوج در سال 2013 در فلوریدا عروسی کردند. این مراسم 10که 300 مهمان داشت، میلیون دلار هزینه داشت.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

چه کسی ثروتمندتز از رویال‌های انگلیسی برای عروسی 36 میلیون دلاری ؟ این زوج در کالج عاشق یکدیگر شدند در سال 2011 ازدواج کردند. بیش از 800 هزار دلار از هزینه این عروسی صرف پذیرایی از مهمانان شد و تنها لباس الکساندر مک کویین عروس سلطنتی 500 هزار دلار هزینه داشته است.

پرنس هری و مگان مارکل

گرانترین عروسی تاریخ با برآورد هزینه‌ 48 میلیون دلاری به زوج پرحاشیه سلطنتی تعلق دارد. شاید جالب باشد بدانید که عروسی پادشاه پارلز و پرنسس دایانا در سال 1981 نیز همین مقدار هزینه داشته است. گفته می‌شد که 41 میلیون دلار از هزینه عروسی هری و مگان به تامین امنیت و بیش از 600 هزار دلار به خوراکی‌های پذیرایی از مهمانان اختصاص داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه