کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ولید یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians  پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

کیم اولین بار تنها زمانی که 19 سال داشت ازدواج کرد. همسر اون ، دیمون توماس، که از او ده یال نیز یزرگتر بود ، یک تهییه کننده موسیقی بود. این دو در سال 2003 از یکدیگر طلاق گرفتند و کیم بعدها افشا کرد که ازدواج آن‌ها زمانی اتفاق افتاده که هر دو تحت تاثیر مصرف مواد بوده‌اند.

از سال 2003 کیم با ری جی ، ستاره هیپ هاپ، وارد رابطه شد در حالی که استایلیست خواهرش ، برندی ، بود. رابطه این دو در سال 2006 به پایان رسید اما با انتشار نوار جنسی در سال 2007 مجددا در تیتر خبار قرار گرفتند. کیم ادعا کرد که قربانی این افشا بوده در حالی که در سال 2021 ری جی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این افشاگری توافقی بین او، کیم و کریس جنر بوده است.

زمانی که کیم هنوز با ری جی در رابطه بود و به عنوان استایلیست نیز فعالیت می‌کرد با نیک کانن آشنا شد. پس از جدایی از ری جی با او دوست شد اما در سال 2007 از او نیز جدا شد.

در سال 2007 او شروع به قرار گذاشتن با رجی بوش، بازیکن فوتبال، کرد. در مصاحبه با محلات نیز اعتراف کرد که فکر می‌کند بلاخره یک انتخاب درست انجام داده است. اما سرانجام در سال 2010 از یکدیگر جدا شدند و علت جدایی را مشغله رجی اعلام کردند.

کیم در سال 2010 با یک بازیکن فوتبال، بادیگارد شخصی‌اش و یک مدل نیز قرار گذاشت اما هیچکدام سرانجام نداشتند. در نهایت با کریس هامفریس، بازیکن بسکتبال وارد رابطه و 6 ماه بعد با یکدیگر نامزد کردند. این رابطه سرعت غیر قابل باوری داشت! در سال 2011 ازدواج کردند و 72 ساغت بعد از عروسی طلاق گرفتند.

سرانجام در همان سال کیم شروع به قرار گذاشتن با کانیه وست کرد. عشق کانیه به کیم اما از سال 2000 که او را در سر ضبط دیده بود آغاز شده بود. مدتی بعد اولین فرزند این زوج به دنیا آمد و 2 سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج در طول رابطه خود صاحب 3 فرزند دیگر هم شدند اما در سال 2017 اعلام شد که کانیه به اختلال دو قطبی مبتلا است. این اختلال باعث شد تا رفتارای عجیبی از دعواهای توییتری گرفته تا نامزدی ریاست جمهوری از او سر بزند. در نهایت سال 2021 کیم از او جدا شد و با پیت دیویدسون وارد رابطه شد. هرچند که رابطه نیز یک سال بعد به دلیل مشغولیت دو طرف به پایان رسید. اکنون باید دید کیم کارداشیان تا چه زمانی تصمیم دارد که به عنوان یک مادر مجرد باقی بماند.

منابع

Kim Kardashian’s Dating History: From Kanye West to Pete Davidson (people.com)

A Look At Kim K’s Dating History: All Of Kim Kardashian’s Boyfriends, Ranked By Net Worth (therichest.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه