بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

برد پیت و جنیفر آنیستون

جنیفر و برد در اواسط دهه 90 توسط مدیرانشان به یکدیگر معرفی شدند. این دهه طلایی‌ترین دورن جنیفر آنیستون بود و بخاطر بازی در سریال فرندز طرفداران بسیار زیادی داشت. این زوج سال 2000 در مراسمی مجلل با یکدیگر ازدواج کردند و به مدت 5 سال با یکدیگر زندگی کردند تا در سال 2005 خیانت برد پیت افشا شد. در این سال فیلمبرداری فیلم آقا و خانوم اسمیت انجام شد و برد پیت با آنجلینا جولی همبازی بود. این زوج بعدها اعتراف کردند که در طول فیلمبرداری عاشق یکدیگر شدند. این رسوایی باعث جدایی جنیفر از برد پیت شد. هرچند که او در مصاحبه‌هایش اعلام کرد که همیشه برد را دوسته داشته است و از این حس پشیمان نیست. اکنون این دو رابطه دوستی عمیقی با یکدیگر دارند.

گوئنت پالترو و وینونا رایدر

درخشان‌ترین دختران دهه 80 هالیوود این دو دوست صمیمی بودند. این دو در خیابان‌ها و وفرش قرمزها همواره باهم دیده می‌شدند و جدا نشدنی به نظر می‌رسیدند. همه چیز میان این دو خوب بود تا دهه 90. یک شب در خانه وینونا رایدر یک قرار چهار نفره میان این دو دوست به همراه مت دیمون و بن افلک در جریان بود و گوئنت فیلم‌نامه فیلم پر سروصدای آن دوران یعنی ” شکسپیر عاشق” را روی میز دید. در حالی وینونا برای بازی در نقش اصلی داوطلب شده بود و برای آن آماده می‌شد، گوئنت پالترو فیلم‌نامه را دزدید و برای نقش اول تست داد. او انتخاب شد و در نهایت برنده جایزه اسکار شد اما دوستی او با وینونا برای همیشه به پایان رسید. رایدر در مصاحبه‌هایش بیان کرد که هیچ وقت او را برای این دزدی نمی‌بخشد.

کایلی جنر و جوردین وودز

دوستی وودز با خونواده کارداشیان و جنر از سال 2012 آغاز شد اما سرانجام در سال 2019 با رسوایی به پایان رسید. در آن سال خبری منتشر شد که جوردین با تریستان تامپسون، پدر دختر کلویی کارداشیان رابطه داشته است. این موضوع باعث جدایی کلویی و تامپسون هم شد. هرچند جوردین وود در ابتدا این موضوع را شایعه خواند، بعدها اعتراف کرد پس از مهمانی تامپسون را بوسیده است.

منابع

Winona Ryder and Gwyneth Paltrow’s friendship fallout. (mamamia.com.au)

Jennifer Aniston and Brad Pitt’s Relationship: A Look Back (people.com)

Kylie Jenner and Jordyn Woods’ Friendship Timeline (people.com)

9 Of The Biggest Hollywood Betrayals | TheRichest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

آریانا گرانده در عشقی جدید

زوج‌های هالیوود همیشه حاشیه دارند. حتی اگر این زوج، آریانا و دالتونی باشند. آن‌ها که به دور از فضای مجازی در یک رابطه خصوصی داشتند، خبر طلاقشان مانند بمب صدا کرد. صبر کنید، سوپرایز تمام نشده…

<<< ادامه