پنج فیلم کمدی برای کریسمس امسال

مقدمه

تعطیلات کریسمس زمان لذت بردن از اوقات فراغت در کنار خانواده است، به ویژه امسال که تقریبا همگی در شرایط غیر معمول به سر میبریم. به همین دلیل شما باید چند فیلم خنده دار در دسترس داشته باشید تا زمانی که درخت را چیدید، سالن و هدیه ها را آماده کردید و میز شام هم مرتب شد، بنشینید و در کنار یکدیگر تماشا کنید و لذت ببرید. شمار بسیاری از این فیلم ها وجود دارند که برای کودکان و نوجوانان در دسته بندی های مربوط به خودشان میتوان آن ها را یافت، ما در این مقاله ۵ فیلم کمدی انتخاب کردیم که برای شما بزرگترها جالب باشد و زمانی که از استرس و مشغله کل سال گذشته به تعطیلات سال نو میرسید، با دیدن صحنه هایی از آن ها چند دقیقه ای لبخند بزنید.  

۱.خانواده استون – The Family Stone  

 این فیلم محصول سال ۲۰۰۵ است. داستان این فیلم از این قرار است که Everett Stone میخواهد برای تعطیلات کریسمس پارتنر خود Meredith Morton را به خانه ی پدری خود در ببرد تا با خانواده فوق العاده لیبرال، غیر متعارف، روستیک  و کولی وار او دیدار کند و باهم آشنا شوند. مورتون از فکر اینکه افراد کولی در مقابله با خارجی ها دیرجوش هستند و ممکن است به گرمی رفتار نکنند دچار استرس میشود و احساس میکند که به کمک و حمایت نیاز دارد. او از خواهر خود Julie که در واقع هیچ کمکی هم به او نمیکند، میخواهد که با آن ها همراه شود. علیرغم تلاش های متعدد او برای جلب رضایت خانواده ی همسر احتمالی، ظاهر و رفتارهایی شبیه افراد متعصب محافظه کاری نشان میدهد که استون ها از آن ها متنفرند و سبب میشود اورت نسبت به اهداف خود از دوستی با او دچار شک شود. در این بین Ben برادر کوچکتر اورت به مورتون یک شانس دوباره میدهد و ماجراهای جالبی در ادامه ی فیلم اتفاق میافتد. این فیلم شامل لحظه های جالب بسیاری است و مطمئنا شما در حین دیدن آن چند دقیقه ای از محیط اطراف و مشکلات خود جدا میشوید و با صدای بلند میخندید.  

۲.چهار کریسمس – Four Christmases 

فیلم چهار کریسمس محصول سال ۲۰۰۸ است که به مسائل مربوط به تعطیلات کریسمس یک زوج با نام های Brad و Kate میپردازد. این زوج ۳ سال است که با هم هستند و قصد ازدواج و یا بچه دار شدن هم ندارند. در صبح روز کریسمس زمانی که آنها آماده ی شروع تعطیلات خود با سفر به Fiji هستند، همه چیز تغییر میکند و با به هم خوردن پروازها، آن ها مجبور میشوند کریسمس خود را در کنار خانواده های یکدیگر که هر کدام از هم جدا شده و خانواده ی دیگری دارند، بگذرانند. بنابراین تعطیلات مجردی آن ها تبدیل به گذراندن ساعات در کنار چهار پدر و مادر با خانواده های متفاوتشان میشود.  در ادامه در حالی که برد سعی میکند زودتر از این داستان خلاص شود، کیت به فکر فرو میرود که ممکن است زندگی آن ها به همان خوبی که فکر میکرده است نبوده باشد و اینکه آیا آنها به اندازه کافی یکدیگر را می شناسند تا بتوانند طوفانی را که خانواده ها به وجود می آورند تحمل کنند؟ این فیلم هم جنبه کمدی دارد و هم دراما و قطعا با تماشای آن لحظه های شادی در کنار هم خواهید ساخت.  

۳.شب قبل از – The Night Before 

این فیلم محصول سال ۲۰۱۵ است که ماجرای ۳ دوستی که از دوران کودکی باهم بوده اند و به مدت ۱۰ سال دیدار آن ها در شب کریسمس، دیداری تواما با خوشگذرانی و فسق و فجور و شور و حال بسیار بوده است. Ethan, Isaac, Chris  حالا وارد بزرگسالی شده اند و هنگامی که آیزاک آماده می شود تا برای اولین بار پدر شود، دوستانش متوجه می شوند که این سنت سالانه آنها در حال پایان یافتن است و برایشان غم انگیز است. بنابراین آن ها برنامه ریزی میکنند که این کریسمس را هرچه بیشتر به یاد ماندنی کنند و تا جایی که میتوانند خوش بگذرانند. در این فیلم علاوه بر لحظه های شاد و کمدی، صحنه های موزیکال و همچنین احساسی هم خواهید دید، پس حتما آن را در لیست خود قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید.  

 ۴.مهمانی کریسمس در دفتر کاری – Office Christmas Party 

این فیلم محصول سال ۲۰۱۶ است. در این فیلم مدیر عامل یک شرکت که نقش او را Jennifer Aniston بازی میکند، در تلاش است که شعبه ی دیگر شرکت مربوط به برادر سرسخت و پیگیر خود را تعطیل کند. اما از طرف دیگر برادرش که T.J. Miller نقشش را ایفا میکند به همراه مدیر ارشد بخش فنی خود با بازی Jason Bateman ، تلاش میکنند تا با گردآوری همکارانشان، یک مهمانی حماسی برای کریسمس در دفتر ترتیب دهند تا از اهمیت کریسمس استفاده کنند و بدین وسیله مشتریان خود با این مهمانی تحت تاثیر قرار دهند بلکه بتوانند شغل خود را نجات دهند. در این فیلم صحنه های خنده دار بسیاری وجود دارد اما اگر احساس کردید تمایل دارید کمی برقصید و شادی کنید هم این فیلم میتواند گزینه ی بسیار خوبی برای شما باشد.  

۵.کریسمس مادران بد – A Bad Moms Christmas 

این فیلم محصول سال ۲۰۱۷ است که در آن به چالش های مضاعف سه مادر با نام های Amy, Kiki ,Carla است که آنطور که شایسته است برای کارها و زحمات آنان ارزش گذاشته نمیشود با اینکه همیشه در تلاش هستند تا تعطیلات کریسمس را برای همه خاص کنند. در این کریسمس به نظر میرسد که کارهایی که روی سرشان ریخته و مصائب آنان به اندازه کافی سخت نبوده است و حالا باید میزبان مادران سختگیر خود هم باشند و آنان را سرگرم کنند. آن ها در جریان فیلم به نحوی در برابر انتظارات و چالش هایی که از سمت مادرانشان به وجود میاید مقاومت میکنند و لحظه های دیدنی و جالبی را رغم میزنند. توصیه میکنیم اگر با دنیای پر مشغله مادران همزاد پنداری میکنید حتما این فیلم را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.  

برگرفته از وبسایت رسمی IMDb 

مهشاد / Mahshad

نویسنده و تولید کننده محتوا برای یوتیوب و اینستاگرام / Author

بهترین کتاب‌ها برای یادگیری مد و فشن

کتاب برای فشن دوست‌ها

برای آنکه در صنعت مد پیشرفت کنید باید مدام اطلاعات خود را تکمیل کنید. یک روش عالی برای دسترسی به اطلاعات درست و مناسب خواندن کتاب است. در این مطلب 5 کتاب برای فشن‌دست‌ها معرفی کردیم.

<<< ادامه

روز جهانی پرستار

امروز 12 می روز جهانی پرستار است و به همین مناسبت تصمیم گرفتیم نگاهی به فشن‌شوهایی بیندازیم که در آنها از لباس‌های پرستارها برای طراحی لباس الهام گرفته شده است.

<<< ادامه

روز مطبوعات

سوم می روز مطبوعات است. مجلات مد از جمله محبوب‌ترین مجلات در سراسر دنیا هستند. این مجلات چه تابوشکنی‌هایی داشتند و چه طور از جامعه تاثیر گرفتند و بر آن تاثیر گذاشتند؟

<<< ادامه