ترند شلوار جین

شلوارهای بگ 

اگر یه استایل وجود داشته باشد که در همه دوره‌ها پرطرفدار بوده باشد، لباس‌های گشاد وراحت است. شلوارهای بگ ترندی است که از سال قبل آغاز شده و امسال نیز طرفدارهای بیشتری جذب خواهد کرد. 

شلوار جین‌های طرح‌دار 

این طرح‌ها امکان دارد به شکل زاپ باشند یا خلاقیتی در نوع دوخت  و پارچه آن‌ها باشد. به هر صورت این جین‌ها را امسال بیشتر خواهید دید. 

دامن‌های جین 

این آیتم شاید برایتان غیرمنظره باشد اما دامن‌های ماکسی جین از ترندهای امسال خواهند بود. این دامن‌ها می‌توانند استایل‌های غیررسمی و خاص‌تری را برای شما بسازند. 

شلوار جین‌های فاق کوتاه 
این شلوار جین‌ها در دهه 90 از ترندهای محبوب بوده است. بار دیگر قرار است این شلوارها جای خود را در کمد شما پیدا کنند. 
پیش بینی می‌شود تا در سال 2022 جین‌ها مورد استقبال بیشتری قرار بگیرند.
شلوارهای جین رنگارنگ 
با شنیدن اسم شلوار جین شما ناخودآگاه به یاد شلوارهای طیف آبی میفتید، اما امسال این تصور شما عوض خواهد شد. شما شاهد شلوار جین‌های رنگی، مانند صورتی یا قهوه‌ای، خواهید بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیم کارداشیان

کیم و معشوقه هایش

کیم کاداشیان در ابتدا به عنوان استایلیست و دستیار وارد دنیای هالیوود شد و توسر پاریس هیلتون استخدام شد اما به سرعت پس از پخش شدن یک ویدیو جنسی از او، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. در این میان با کمی خوش‌شانسی به او خانواده‌اش، ساخت یک نمایشی به نام keeping up with Kardashians پیشنهاد شد. اکنون او یکی از مشهور ترین و ثروتمندترین زنان جهان با 1.6 میلیارد دلار دارایی است و مالک برندهایی در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی نیز می‌باشد. در این مقاله نگاهی به روابط شخصی او انداخته‌ایم.

<<< ادامه
کایلی جنر و جوردین وودز

بزرگترین خیانتکارها

دنیای هالیوود همیشه پر از داستان‌های خیانت بوده. خیانت اعضای خانواده، دوستای صمیمی و یا عشق‌های سابق داستان همیشگی صنعت پرستاره آمریکا است. اما برخی از این خیانت‌ها قلب طرفداران را شکست و احساسات آن‌ها را جریحه دار کرده است. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه

گرانترین عروسی‌های تاریخ

همه ما می‌دانیم عروسی‌ها ارزان نیستند، اما می‌دانید هزینه عروسی برخی افراد مشهور با درامد ناخالص برخی کشورها برابر است؟ چه کسانی در دنیا می‌توانند در دنیا چنین هزینه‌ای پرداخت کنند؟ در این مطلب به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

<<< ادامه